آئین افتتاح و بهره برداری از زمین ورزشی دو منظوره منتظر المهدی در محله ۲۲ بهمن بندرعباس


به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، به همت منطقه 4 شهرداری بندرعباس، آئین افتتاح پروژه زمین ورزشی 22 بهمن با حضور مهدی نوبانی شهردار بندرعباس، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، حمزه عمرانی مدیر منطقه 4 شهرداری، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و سایر مدیران و جمعی از مسئولان شهرداری و منطقه 4 شهری برگزار شد.

مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به مسئولین و حضار، اظهار داشت : زمین ورزشی 22 بهمن واقع در محله 22 بهمن جهت رفاه ورزشکاران این نقطه شهر بهره برداری و افتتاح شد.

این مقام مسئول گفت: این زمین ورزشی با مساحت کل 765  مترمربع دارای زمین فوتبال با مساحت 500 متر مربع و والیبال با مساحت 265 متر مربع است که با اعتبار 2 میلیارد و 300 میلیون تومان در مدت 4 ماه با همت اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری احداث و آماده بهره برداری و ارائه خدمات به شهروندان به خصوص ساکنان محله  22 بهمن می باشد.

نوبانی اذعان کرد: امروز به برکت نظام مقدس اسلامی و دولت مردمی شاهد خدمات موثری  در حوزه‌های مختلف عمرانی، رفاهی، فرهنگی و غیره در بندرعباس هستیم که اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف درباره این  اقدامات موجب افزایش اعتماد و امیدافرینی در جامعه می‌شود.

وی در ادامه با عنوان اینکه شهرداری و شورای شهر بندرعباس در این دوره در راستای تحقق اهداف نظام، سیاست‌های دولت و رضایتمندی شهروندان تمام توان خود را در مسیر تحقق عدالت اجتماعی در شهر بکار گرفته اند افزود: توزیع عادلانه خدمات رفاهی، ورزشی و فرهنگی با تعریف برنامه‌های مختلف در دستور کار قرار گرفته و چندین زمین چمن مصنوعی در مناطق مختلف شهر احداث شده و یا در حال تکمیل است.

نوبانی خاطر نشان کرد : ترویج و توسعه فرهنگ ورزش و کشف استعدادهای ورزشی، ایجاد نشاط اجتماعی و ارتقای سطح سلامت از مهمترین اهداف احداث زمین های ورزشی در مناطق مختلف شهر است.

شهردار بندرعباس ادامه داد: البته اعتقاد داریم شهروندان بندرعباس شایسته بهترین خدمات هستند و آنچه انجام شده قطره از دریاست که برای آبادانی واقعی شهر نیاز به تلاش بیشتر و همراهی همه دستگاه‌ها داریم.

مهدی نوبانی در پایان سخنان خود از زحمات همه دست اندرکاران و مسئولین به خصوص همکاران منطقه ٤ شهرداری که برای آبادانی و رفاه ساکنان این منطقه تلاش می کنند تشکر و قدردانی کرد.

فریده عامری سیاهویی عضو محترم شورای اسلامی شهر بندرعباس در سخنان خود گفت: در برنامه های شورا و شهرداری تمام تصمیمات برای توسعه ابادانی و سلامتی و تندرستی مردم در محلات است که بهره برداری از پروژه های ورزشی در شهر بندرعباس گام موثری در این راستا می باشد.

عامری ادامه داد: خدمت صادقانه و برقراری توازن در توزیع امکانات شهری در شهر بندرعباس هدف مهمی است که در شورای ششم دنبال می شود.

گفتنی است مراسم افتتاحیه با برگزاری برنامه های شاد و متنوع نمایشی موزیکال برای کودکان برگزار شد و در پایان مراسم شهردار بندرعباس با اهدای لوح از مدیر شهرداری منطقه 4 و سایر مسئولان ذیربط تشکر و قدردانی کرد. 


آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید