آبرسانی به 96 روستای قزوین توسط بسیج سازندگی


ساعت: 10:16
تاریخ ارسال: 1301/05/13
کد خبر: 1887817

سرهنگ امیرعلی حسینیانی گفت: مقرر شد برای رفع مشکل آب شرب روستاهای گروه های جهادی به 96 روستای استان قزوین در 5 مجتمع آبرسانی خدمات آبرسانی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سرهنگ امیرعلی حسینیانی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ وی با اشاره به فعالیت گروه های جهادی در تابستان سال جاری گفت: در این مدت 5 هزار گروه جهادی در مناطق مختلف فقیرنشین استان قزوین فعالیت می کنند.

وی با اشاره به اینکه ماموریت های مختلفی در برنامه گروه های جهادی وجود دارد، افزود: این گروه ها در مناطقی که تمایل به خدمت دارند در قالب اردوهای جهادی در سطح منطقه ای، منطقه ای و محلی در سراسر استان آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

رئیس سازمان سازندگی بسیج استان قزوین با اشاره به نوع خدمات گروه های جهادی گفت: این گروه ها در زمینه های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی، دامپزشکی و دامپروری، اقتصادی، کشاورزی، جهاد تبیینی و دانش آموزی به ارائه خدمات می پردازند. زمینه های خدمات مبتنی بر


ساخت 400 واحد مسکونی در مناطق عقب مانده قزوین

حسینیانی یادآور شد: مقرر شد خدمات آبرسانی ۹۶ روستای استان قزوین در ۵ مجتمع آبرسانی برای رفع مشکل آب شرب روستاها توسط گروه های جهادی و کارشناسان بسیجی انجام شود.

وی با اشاره به برنامه های سازمان سازندگی بسیج در زمینه ساخت مسکن برای مستضعفان اذعان داشت: ساخت 400 منزل مسکونی از دیگر ماموریت های در دستور کار بود.

  فتوشاپ هالک تا دیروز قهرمان آنها بود امروز تبدیل به پروژه دشمن شد!

توزیع 10000 بسته معیشتی

این مسئول ادامه داد: اردوهایی با حضور گروه های دانشجویی، دانشجویی، دانشجویی، جامعه پزشکی، پیشکسوتان، بسیج پرستاری در تابستان سال جاری در نظر گرفته شده است و این اردوها تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.

حسینیانی در پایان گفت: در امر کمک های مذهبی نیز قرار است 10 هزار بسته معیشتی در ماه محرم بین محرومان و نیازمندان گروه های جهادی بسیج سازندگی استان قزوین توزیع شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید