آخرین وضعیت سردار آزمون پس از جنجال جنجالی

آخرین وضعیت سردار آزمون پس از جنجال جنجالی

سردار آزمون روزهای عجیب و سختی را پشت سر گذاشت اما حالا با تمام توان و انرژی خود در تمرینات لورکوزن حضور دارد. او بر خلاف ابتدای فصل حالا به بازیکن مورد اعتماد ژابی آلونسو تبدیل شده و قطعا سرمربی اسپانیایی برای ادامه فصل روی او حساب ویژه ای باز کرده است.

سردار اسفندماه هم به ایران آمد اما در اردوی تیم ملی شرکت نکرد. مشکلی که این ستاره تیم ملی را با مشکلات زیادی مواجه کرد اما پس از صحبت با امیر گالنووی سرمربی تیم ملی به نظر می رسد این مشکل برای سردار ختم به خیر شده است و قطعا او انگیزه خاصی خواهد داشت تا کمک در اردوهای بعدی تیم ملی خواهد بود.

لورکوزن روز شنبه در هفته بیست و ششم بوندس لیگا به مصاف شالکه خواهد رفت و از این نظر آماده سازی این تیم با جدیت خاصی زیر نظر خواهد گرفت. صفحه رسمی باشگاه بایرلورکوزن نیز عکس هایی از تمرین روز گذشته را در اینستاگرام منتشر کرد که اولین عکس از یک قاب خاص است. جایی که ژابی آلونسو به ستاره ایرانی تیمش توصیه تاکتیکی می کند. عکسی که خود سردار در اینستاگرامش منتشر کرد.

  فرشاد مومنی: بیش از 75 درصد مردم بدون کمک نمی توانند زندگی کنند/ تحمل نجیب مردم ایران در برابر فقر تا کی می تواند ادامه داشته باشد؟ / ایران احساس می کند آینده ای ندارد. مرحله بعدی فروپاشی است

دیدگاهتان را بنویسید