آزادی اسیران ایرانی نماد ایستادگی ملت ایران است/ اسیران ایرانی در زندان های بعث سختی را شرمسار کردند


ساعت: 10:07
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۵/۲۶
کد خبر: 1890519

عباس نژاد ۵ مرداد را فرصتی برای مرور ایثار بزرگان و ایثار آزادگان با صلابت ایرانی دانست و گفت: آزادی اسرا فرهنگ و نماد ایستادگی ملت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش هرمز؛ حسین عباس نژاد مدیرکل بنادر و کشتیرانی هرمزگان صبح امروز در مراسم تجلیل از کارمندان آزاده شاغل در بنادر هرمزگان 5 مرداد را یک روز بزرگ و تاریخی برای کشور دانست و اظهار داشت: در این روز باشکوه مردم ایران شاهد بازگشت آزادگان سرافرازی بود که پس از سالهای سخت اسارت سرانجام پا به دیار پاک میهن گذاشتند.

وی افزود: آزادسازی خرمشهر و 5 مرداد سالروز ورود آزادگان از زندان های رژیم بعث، دو روز ماندگار و خاطره انگیز برای ملت ایران بود که با شور و شوق وصف ناپذیری برای شکر خدا در مقابل خداوند تعظیم کردند.

وی 5 مرداد 1348 را فرصتی برای مرور ایثار مردان بزرگ و جانفشانی آزادگان استوار ایران دانست و ادامه داد: این دوران تاریخی و فراموش نشدنی تصویری جهانی از حقانیت اراده و استقامت ملت ایران و آزادگان سرافراز ارائه کرد. مردم.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با بیان اینکه آزادی اسرا فرهنگ و نماد ایستادگی و ایستادگی ملت است، خواستار ثبت خاطرات و تاریخ شفاهی آزادگان از جامعه دریایی و بندری استان شد. .

هیچ هزینه ای ندارد. محمود صابری معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی ضمن بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس گفت: اسرای ایرانی در دوران اسارت نمایش های زیبایی از خود به تصویر کشیدند. بردباری و در زندان ها بعثی پیگیر را شرمسار کردند.

  شمشیربازی جایزه بزرگ ایتالیا پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی نرسید

در پایان این مراسم از آقایان کوروش لک، عبدالله راد، حسن مینابی، غلام صادقی، محمد گشوشیه، غلام رهسپاری و یوسف قاسمی به عنوان شش آزاده شاغل در بندر شهید رجایی تجلیل شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید