آشنایی با بازیگران ترک سینمای ایران; از گلزار تا مریم مومن/عکس

بسیاری از بازیگران مطرح سینمای ایران ترک هستند که در ادامه با آنها آشنا می شوید.

آشنایی با بازیگران ترک سینمای ایران;  از گلزار تا مریم مومن/عکس

هادی کاظمی

هادی کاظمی دیگر بازیگر ترکیه ای سینمای ایران است که در ارومیه متولد شد و با حضور در سریال «شب های برهنه» به شهرت رسید و سمانه پاکدل دیگر بازیگر کشورمان و همسرش است.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بازیگر معروف سینمای ایران یکی دیگر از هنرمندان ترکیه ای سینمای ایران است که اصالتا آذربایجانی دارد و فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۵۶ آغاز کرده و از سوپراستارهای سینمای ایران می باشد.

رامبد جوان

رامبد جوان

رامبد جوان بازیگر، مجری و کارگردان جوان کشورمان یکی دیگر از بازیگران ترک سینمای ایران است که تجربه زیادی در دنیای بازیگری و اجرا دارد و اجرای مسابقه خندوانه از کارهای معروف تلویزیونی اوست.

امیر آقایی

امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد ارومیه و یکی از بازیگران ترکیه ای سینمای ایران است که در نقش های زیادی مقابل دوربین رفت و جوایز مختلفی را در جشنواره های مختلف کسب کرد.

اکبر عبدی

اکبر عبدی

اکبر عبدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از بازیگران ترک تبار سینمای ایران است که تجربه ایفای نقش های طنز و جدی را در کارنامه هنری خود دارد و یکی از چهره های موفق ایرانی است. سینما

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر یکی دیگر از بازیگران ترکیه ای سینمای ایران است که در شهر هوی متولد شده و از هنرمندانی است که فعالیت هنری خود را از سال 1361 آغاز کرده و در کنار بازیگری، تجربه کارگردانی را نیز در کارنامه خود دارد.

مریم مومین

مریم مومین

مریم مومن از دیگر بازیگران سینما و تلویزیون ایران است که در شهرستان مشگین اردبیل از توابع شهرستان کوروه درویش به دنیا آمد. او فعالیت هنری خود را با تئاتر دانشجویی آغاز کرد و با سریال «بانوی عمارت» در نقس فخرالزمان مقابل دوربین قرار گرفت.