آغاز ثبت‌نام طرح ازدواج دانشجویی در هرمزگان

دبیر ستاد ازدواج دانشگاهیان استان هرمزگان از آغاز ثبت نام طرح ازدواج دانشجویی در قالب طرح ملی همسفر تا بهشت خبر داد.


به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت‌الاسلام تقوی، دبیر ستاد ازدواج دانشگاهیان استان هرمزگان (همسفر تا بهشت) ظهر امروز از آغاز ثبت نام طرح ازدواج دانشجویی خبر داد و تصریح کرد: مهم‌ترین کانون مدینه فاضله الهی خانواده است. هیچ بنایی در اسلام محبوب‌تر از بنای ازدواج نیست و اگر ازدواج نباشد جامعه به سمت سقوط و بی‌بند و باری می‌رود. مشکل ازدواج جوانان ما ریشه در معضل فکری و فرهنگی دارد؛ نه معضل اقتصادی. مسئله تلقی اشتباه از ازدواج است. 

وی با تاکید بر اهمیت نقش ترویج ازدواج افزود: ترویج این سنت و ایجاد نشاط و شادابی در دانشگاه لازم است. برای ترویج ازدواج به موقع و آگاهانه، باید آگاهی عمومی جامعه را افزایش دهیم و برای تدوام آن، مهارت‌ها را تقویت کنیم. گام دوم، حمایت در جهت آسان‌سازی ازدواج‌ها است. 

دبیر ستاد ازدواج دانشگاهیان استان هرمزگان بیان داشت: بیست و ششمین دوره ازدواج دانشجویی در قالب طرح ملی همسفر تا بهشت به همت نهاد رهبری در دانشگاهها و با حمایت مسئولان، در استان هرمزگان و همزمان با سراسر کشور، در حال برگزاری است.

دانشجویان متاهل متقاضی شرکت در این طرح می‌توانند با مراجعه به سامانه ezdevaj.nahad.ir در قسمت همسفر تا بهشت از شرایط ثبت‌نام در دوره مطلع گردند و با ثبت‌نام در این طرح از مزایای آن بهره‌مند شوند. همچنین ثبت‌نام‌کنندگان هرمزگانی، اسفندماه سال جاری به‌صورت گروهی از استان هرمزگان به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

دانشجویان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به دفتر نهاد رهبری در دانشگاه خود مراجعه یا با شماره 07633336007 و 07633337996 تماس حاصل کنند.آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید