آغاز مهلت واریزی مادران متقاضی خودرو شاهین + لینک

آغاز مهلت واریزی مادران متقاضی خودرو شاهین + لینک

از امروز (یکشنبه) امکان واریز وجه به حساب مادران منتخب با اولویت دریافت خودرو شاهین در پاییز و زمستان 1402 وجود دارد.

برای متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانان که برای ثبت نام خودرو شاهین در مرحله دوم فروش تلفیقی خودرو اقدام کرده و با موعد تحویل پاییزه و زمستانی به گروه خودروسازی سایپا ارائه شده اند، دیروز (شنبه 3 تیرماه) پیامک واریزی از طریق سامانه ارسال شد. شرکت.

برای مشتریان در این مرحله از امروز (یکشنبه 25 تیرماه) امکان واریز مبلغ به حساب فراهم شده است. طبیعتا عدم پرداخت هزینه خودرو به معنای لغو طرح خواهد بود.

داوطلبان می توانند فقط از طریق سامانه فروش اینترنتی به نشانی saipa.iranecar.com واریز وجه کنند.

لازم به ذکر است قیمت خودرو قطعی نخواهد بود و با توجه به روز تحویل در هفته چهارم آذر تا اسفند ماه سال جاری خواهد بود و مبالغ درج شده در بخشنامه مبالغ پیش پرداخت علی الحساب 212 میلیون می باشد. و 583 هزار تومان (ایسنا)سپرده شاهین سایپا

قیمت کارخانه شاهین چقدر است؟

قیمت کارخانه شاهین 425 میلیون تومان است. این در حالی است که قیمت شاهین در بازار آزاد امروز 30 اردیبهشت 1402 حدود 610 میلیون تومان است. این در حالی است که قیمت شاهین در پایان فروردین 744 میلیون تومان بود که نشان از افت عجیب قیمت این خودرو در بازار آزاد دارد.

با این محاسبه اکنون اختلاف قیمت کارخانه با بازار آزاد شاهین حدود 200 میلیون تومان است.

اما هزینه شاهین اتوماتیک در طراحی یکپارچه خودرو چقدر است؟ بر اساس آنچه خودروسازان تاکنون اعلام کرده اند، قیمت گذاری فالکن اتوماتیک در این مرحله اعلام نشده است. اما پیش بینی می شود قیمت شاهین CVT اتوماتیک با قیمتی در محدوده 520 تا 550 میلیون تومان به بازار عرضه شود.

  ذوب آهن اصفهان در صدر جدول رده بندی قرار گرفت/ رکوردهای باشگاهی و ملی را بهبود بخشید

دیدگاهتان را بنویسید