آلودگی هوای اصفهان برای گروه های حساس / شاخص کیفی هوا ۱۲۳

کیفیت هوای اصفهان امروز بیست و هشتم آبان ماه با میانگین ۱۲۳ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، وضعیت کیفی هوای اصفهان در خیابان ۲۵ آبان با ۱۱۶، میدان انقلاب با ۱۱۰، ولدان با ۱۳۰، خیابان فرشادی با ۱۰۸، پارک زمزم با ۱۴۲، دانشگاه صنعتی با ۱۳۵، بزرگراه خرازی با ۱۳۴، خیابان پروین با ۱۲۲، رهنان با ۱۱۶، بولوار کاوه با ۱۱۲ و خیابان فیض با ۱۰۵ AQI در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

همچنین کیفیت هوا در ایستگاه خیابان احمدآباد با ۱۵۹، خیابان زینبیه با ۱۵۱ و کردآباد با ۱۶۳ AQI وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شده است.

در حال حاضر شاخص کیفی هوا در خیابان رودکی، میرزا طاهر و سپاهان شهر به ترتیب با ۸۸، ۹۶ و ۹۷ AQI در وضعیت زرد و قابل قبول ثبت شد. ایستگاه سنجش هوا در خیابان‌های استانداری قطع است.

امروز شاخص هوا در سجزی با ۵۶، مبارکه با ۶۶ و شاهین شهر با ۷۶ AQI در وضعیت قابل قبول و در قهجاورستان با ۱۶۲ AQI ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شد.

همچنین ایستگاه سنجش آلودگی هوای شهرهای مجاور اصفهان از جمله زرین شهر، خمینی شهر، نجف آباد، منطقه صنعتی دولت آباد و کاشان قطع است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.
آیا این خبر مفید بود؟دیدگاهتان را بنویسید