آماده سازی سپاه بازگشت زائران؛ 1000 اتوبوس زائران را به نقاط مختلف کشور منتقل می کنند


ساعت: 16:01
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۶/۲۱
کد خبر: 1896922

فرمانده امیرالمومنین (ع) ایلام گفت؛

فرمانده امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: سپاه آماده جابجایی زائران از مرز مهران است و از هزار دستگاه اتوبوس در این مسیر استفاده می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سرلشکر جمال شکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار با تاکید بر لزوم خدمات رسانی به زائران اربعین و آمادگی برای موج بازگشت، اظهار داشت: با توجه به ماموریت ویژه وزیر کشور در امر بازگشت. زائران اربعین سپاه با تمام توان برای خدمت رسانی به دستگاه های اجرایی باز می گردد.

وی افزود: موضوع مهمی که سپاه در مرز مهران بر عهده دارد ساماندهی و کمک به زائران برای بازگشت به کشور است. بیش از 1000 دستگاه اتوبوس در پایانه مرزی مهران وظیفه جابجایی زائران به نقاط مختلف کشور را بر عهده دارند و امیدواریم در کنار تمهیدات دیگر در این زمینه بتوانیم رضایت زائران را تضمین کنیم.

شکرمی در ادامه گفت: نیاز به انجام فعالیت های فرهنگی در مرز مهران وجود دارد. در همین راستا برای ارتقای خدمات فرهنگی، تلویزیون شهری در پایانه برکت نصب می‌شود تا به پخش فیلم و فعالیت‌های فرهنگی بپردازد.»

وی تصریح کرد: سپاه در کنار سایر نهادها برای خدمت رسانی به زائران اربعین حضور دارد. و باید مطمئن شویم که مسیری را برای رسیدن به قله طی کرده ایم که زائران با رضایت کامل به منزل خود بازگردند.

انتهای پیام

  فرماندار جدید بویراحمد منصوب شد

دیدگاهتان را بنویسید