آمادگی ارتش برای رفع نیازهای پهپادهای سایر کشورها

وی با اشاره به بحران اوکراین ادامه داد: او همه اتفاقات و مشکلات را در سطح جهانی دنبال می کند و اخبار را دنبال می کند و ما از همه این اتفاقات آگاه هستیم، آنها را دنبال می کنیم و مشکل را پیگیری می کنیم و برای رویارویی با ترکیبی آماده می شویم. جنگ.”

وی گفت: همه تهدیدها از جمله تهدیدات سایبری و آینده در حال رصد هستند و آمادگی ما متناسب با آن تهدیدات است و اولویت در ارتش آمادگی متناسب با تهدیداتی است که ممکن است در آینده وجود داشته باشد. برای اینکه بتواند به خوبی به این تهدیدات پاسخ دهد و در راستای نیاز به نیروی کار کارآمد، تجهیزات مدرن و کارآمد و همچنین فناوری های نوین، تولید و ظرفیت سازی برای مقابله با تهدیدات نوظهور را در دستور کار خود قرار داده است.

سیاری گفت: امروزه نمی توان از تجهیزات قدیمی برای مقابله با تهدیدات جدید استفاده کرد، اما می توان از تجربیات و دانش قبلی برای ارتقای مهارت و بازدارندگی استفاده کرد.

وی ادامه داد: دفاع از تمامیت ارضی کشور با ارتش است و نیروهای چهارگانه ارتش اعم از زمینی، دریایی، هوایی و پدافند هوایی در اقصی نقاط کشور مستقر هستند و در مقابل هر تهدیدی قوی هستند. البته حفظ تمامیت ارضی کشور در اولویت ارتش است، اما در سایر زمینه ها در صورت لزوم ارتش وارد صحنه می شود و با هر تهدیدی مقابله می کند و از ورود عناصر خارجی به کشور جلوگیری می کند و به آن منطقه افتخار می کند.

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به توانمندی های ارتش در حوزه پهپاد گفت: انواع پهپادها از جمله کمان 22 و کمان 12، مهاجر، آرش، ابابیل و سایر پهپادها ساخته شده و در زمین است. نیروی دریایی و پدافند هوایی: «این پهپاد قادر به انجام عملیات های جنگی و شناسایی هوایی است که برخی از آنها در رژه 19 آوریل به نمایش گذاشته می شود.

  واریز حقوق خرداد بازنشستگان کشوری تا امشب

امیر سیاری پیشرفت ارتش در زمینه پهپاد را سریع و مناسب توصیف کرد و گفت: امروز پهپادهای ما به جایی رسیده اند که هر کشوری که از ما پهپاد بخواهد می توانیم پاسخگو باشیم. این یک جهش بسیار بلند است و امروز می توان گفت که می توانیم نیازهای خودمان را برآورده کنیم و در صورت لزوم نیازهای دیگران را برآورده کنیم.

او گفت: «ما باید قابلیت‌های پهپاد خود را به فناوری فعلی ارتقا دهیم و این در حال رخ دادن است. این اساس دانش بومی است و قطعا تمرینات نقش بسیار مهمی در تست این محصولات دارند. شغل پیدا می کنیم

امیر سیاری خاطرنشان کرد: ما باید برای نبردهای آینده برنامه ریزی کنیم و آن را تمرین کنیم، این دلیل نمی شود که این رزمایش ها و توان رزمی ما آشکار شود، نیازی نیست فاش کنیم که برای مقابله با تهدید دشمن چه تاکتیک و تکنیکی داریم.

وی خاطرنشان کرد: ما نمی‌توانیم نبرد واقعی را نادیده بگیریم. وقتی می گوییم آماده مقابله با هر تهدیدی هستیم، به معنای شناخت دشمنان در جنگ های شناختی و در نظر گرفتن آینده تهدیدها و جذب نیروی کار مورد نظر بر این اساس است. تهدید.

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به همکاری گسترده ارتش جمهوری اسلامی ایران با شرکت های دانش بنیان گفت: این کار انجام شده و بر اساس این طرح ها از جوانان نخبه استفاده می کنیم و با دانش بنیان و علمی همکاری می کنیم. شرکت ها مراکز

امیر سیاری گفت: جوایزی که امروز به آنها افتخار می کنیم حاصل همکاری ارتش، سپاه، وزارت دفاع، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و شرکت های دانش بنیان است و باید به این دستاوردهای بزرگ افتخار کرد. «زیردریایی ها، کشتی ها و جنگنده ها به مدرن ترین علم روز دنیا نیاز دارند که توسط جوانان این منطقه به دست آمده است.

  ستاره استقلال در یک قدمی تیم انگلیسی

وی با اشاره به اقدامات ارتش در عرصه های مختلف گفت: ارتش در عرصه های مختلف از جمله سیل، زلزله، آتش سوزی، امداد و نجات و بیماری های عروق کرونر قلب حضور موثر و آبرومندانه ای داشته است که 22 شهید در تاج و تخت بر جای گذاشته است.

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: ارتش خدمت به مردم را افتخار می داند و ثابت کرد که ارتش ایثار ملت است.

امیر سیاری با اشاره به جایگاه سربازان در نیروهای مسلح گفت: جایگاه سربازان در نیروهای مسلح ایران پیشرفت چشمگیری داشته و سربازان در کنار حفظ امنیت کشور تخصص را فرا گرفته اند و می توانند پس از آموزش با تخصص به فعالیت بپردازند. “

دیدگاهتان را بنویسید