آموزش: قوانین رتبه بندی معلمان نهایی شد / تصمیمات رتبه بندی در بهار صادر می شود

آموزش: قوانین رتبه بندی معلمان نهایی شد / تصمیمات رتبه بندی در بهار صادر می شود

روز جدید : سخنگوی وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت آئین نامه قانون نظام طبقه بندی معلمان را تشریح کرد و گفت: پس از تصویب و ابلاغ آیین نامه، احکام طبقه بندی معلمان در مدت زمان تعیین شده صادر می شود. .

صادق ستاری فرد در این خصوص گفت: قانون برای تدوین آیین نامه نظام طبقه بندی معلمان مهلت یک ماهه در نظر گرفته است که 22 فروردین ماه مهلت آن به پایان می رسد و این وزارتخانه تا 23 فروردین آیین نامه را به دولت ارائه می کند.

وی افزود: در قانون کارگروه هایی برای تدوین آیین نامه پیش بینی شده است و این آیین نامه با همکاری سازمان برنامه و بودجه، سازمان استخدامی و امور اداری و سه نماینده مجلس تدوین و تدوین می شود. این سمینارها به صورت منظم و روزانه برگزار می شود و تدوین آیین نامه تقریباً کامل شده و همانطور که گفته شد طی روزهای آینده تقدیم هیئت وزیران خواهد شد.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه قانون بودجه امسال اعتبار لازم را تامین کرده و مشکلی در این زمینه ندارد، گفت: پس از تصویب آیین نامه در هیات وزیران اجرا می شود.

ستاری فرد در پاسخ به اینکه آیا تا پایان بهار احکام صادر می شود؟ گفت: بله خدای ناکرده احکام در این فصل صادر می شود. در قانون مقرر شده است که کارگروه مربوطه یک ماه فرصت دارد تا ضوابط را تنظیم کند و پس از تصویب در هیأت وزیران باید ظرف سه ماه تصمیم گیری و رتبه بندی ضوابط مصوب را اجرا کند که به موقع انجام می شود و ما این کار را نمی کنیم. مشکلاتی دارند

  اولین جلسه کمیسیون رسیدگی به قتل سردار سلیمانی برگزار می شود

دیدگاهتان را بنویسید