آیا استقلال برای پول ستاره شدنش را رها می کند؟

آیا استقلال برای پول ستاره شدنش را رها می کند؟

باشگاه سانتا کلارا برای صدور توافق نهایی برای محمد محبی 600 هزار یورو می خواهد که بیش از 30 میلیارد تومان است. اگر باشگاه حداقل 15 میلیارد تومان به این بازیکن بپردازد، باید گفت محمد محبی در فصل جدید نزدیک به 50 میلیارد تومان برای باشگاه از استقلال هزینه خواهد کرد. در حالی که باشگاه استقلال با این پول می تواند با سقف قرارداد سه بازیکن بخرد.

محبی فصل گذشته 8 گل برای آبی ها در لیگ برتر به ثمر رساند و علاوه بر استقلال از العین امارات و روستوف روسیه نیز پیشنهاد داشت. طبق اخبار رسیده باشگاه استقلال برای دریافت رضایتنامه نهایی محمد محبی با باشگاه سانتا کلارا تماسی نداشته و بر این اساس این بازیکن نمی تواند در دور جدید تمرین استقلال روز چهارشنبه با آبی پوشان حاضر شود.

باشگاه استقلال نیز بابت موافقت با قرضی محمد محبی به سانتا کلارا بدهکار است و به نظر می رسد این باشگاه دوست دارد با العین یا روستوف روسیه موافقت بازیکن ایرانی خود را صادر کند.

البته بد نیست بدانید باشگاه سپاهان نیز برای خرید محبی با این بازیکن و باشگاهش تماس گرفت و اعلام کرد که آماده است تا به خواسته های مالی باشگاه پرتغالی پاسخ دهد اما محمد محبی بیشتر تمایل دارد تا در ایران برای استقلال بازی کند. . اگر شرایط برای این بازیکن خوب پیش برود به احتمال زیاد از امارات راهی تیم العین خواهد شد.

  از کیک افطاری گرفته تا غذاهای ترش فطری

دیدگاهتان را بنویسید