آیا نکونام شاه ماهی استقلال را می خرد؟

آیا نکونام شاه ماهی استقلال را می خرد؟

دیروز یکی از خبرگزاری ها در مطلبی به بازیکنان مورد نظر جواد نکنام برای تقویت استقلال اشاره کرد که یکی از آنها سرجی انریکه آملی مهاجم 33 ساله اسپانیایی است که 13 سال پیش این باشگاه به مایورکا پیوست. تیم اصلی و به تدریج به باشگاه هایی مانند رسرتیوو هوئلوا و آلارکون به صورت قرضی رفت و در نهایت با انتقال دائمی در سال 2013 به نومانسیا پیوست.

دو فصل حضور در این باشگاه شهرت بیشتری برای او به ارمغان آورد تا اینکه در سال 2015 به ایبار رفت و 6 فصل در این تیم بازی کرد و در این مقطع و قبل از جام جهانی روسیه در سال 2018 این بازیکن به بالاترین برآورد رسید و قیمتی پیدا کرد. 10 میلیون یورو در بازار لالیگا اما با پاسخ منفی به پیشنهادات، در ایبار ماندگار شد.

بر اساس اخبار دریافتی از ساختمان سعادت آباد، جواد نکونام نام چند بازیکن خارجی باشگاه استقلال را درج کرده است که نام انریکه در بین آنها دیده نمی شود. حالا چرا و به چه منظوری نام این بازیکن برای قرار گرفتن در لیست آبی ها توسط رسانه ها برجسته شده است، مشخص نیست! البته لازم به ذکر است که باشگاه استقلال هنوز نتوانسته گزینه های بومی مد نظر جواد نکونام را جذب کند چه برسد به خارجی ها و در صورت ادامه این روند احتمالا آبی پوشان آماده حضور در بازی با این بازیکنان خواهند بود.

  بهترین خبر ممکن برای استقلالی ها; دو ستاره جذاب در یک قدمی بازگشتند

دیدگاهتان را بنویسید