آیا پیشنهاد 30 میلیارد دلاری برای ستاره پرسپولیس هوا را داغ می کند؟

آیا پیشنهاد 30 میلیارد دلاری برای ستاره پرسپولیس هوا را داغ می کند؟

پرسپولیس تابستان آینده نقل و انتقالات پر سر و صدایی خواهد داشت. قرمزها در تلاش برای جذب چندین ستاره برجسته و ملی پوش هستند، اما ممکن است یکی دو ستاره تاثیرگذار را از دست بدهند.

شب گذشته محمد محمدی، نایب رئیس پرسپولیس گفت که تیم ملی این تیم برای فصل آینده در جمع سرخ پوشان باقی می ماند، اما گفته می شود میلاد سرلک، هافبک این تیم برای حضور در لیگ امارات وسوسه شده است.

گفته می شود تیم اماراتی برای جذب هافبک قرمزها نزدیک به یک میلیون دلار پرداخت کرده است. در همین حال پرسپولیس به این بازیکن اعلام کرد که حاضر است سقف پرداختی این تیم را برای او در نظر بگیرد.

این رقم 10 میلیارد تن است و تفاوت فاحشی با مبلغ پرداختی تیم امارات دارد. به این ترتیب تنها مشکلی که می تواند سرلک را از لیگ امارات محروم کند، تاریخچه جام جهانی است.

در فاصله 5 ماهه مانده به شروع رقابت ها دور ماندن از چشم اسکوچیچ و خطر پیوستن به تیم جدید می تواند هافبک سرخ ها را در پرسپولیس بماند و جواز حضور در جام جهانی دلار عرب را تضمین کند.

باید منتظر ماند و دید سرلک به گفته محمد محمدی قراردادش را تمدید می کند یا در نهایت راهی فوتبال امارات می شود. با این حال طبق اخبار احتمال خروج او بیشتر است.

  ثبت نام طرح سفر خبرنگاران از 15 اسفند آغاز می شود

دیدگاهتان را بنویسید