آیا کاله نووی تیم ملی را از سلطنت خلع می کند؟

آیا کاله نووی تیم ملی را از سلطنت خلع می کند؟

شماره بیست و نهم تیم ملی در سال های اخیر همیشه در اختیار مهدی طارمی و سردار آزمون بوده است. دو بازیکنی که بارها هواداران فوتبال ایران را به وجد آورده اند و در چند وقت اخیر با تیم های باشگاهی خود در فوتبال اروپا پیشرفت چشمگیری داشته اند.

همانطور که انتظار می رفت سردار و مهدی جزو مهاجمان دعوت شده به تیم ملی بودند اما شاید مهم ترین کمبود ملی پوشان به همین پست برمی گردد. کریم انصاری فرد که تقریباً یک دهه در تمامی اردوهای ملی حضور داشت و شماره 10 ایران را بر تن کرد، با تصمیم امیر گلنوی از اردوی فروردین ایران کنار گذاشته شد و شهریار مغانلو جایگزین کاپیتان ایران در آن پست شد.

کمتر کسی از علاقه گالنووی به مهاجمان بلند قامت و بدنی مانند موگانلو بی خبر است و این بهترین فرصت برای ستاره گلزن سپاهان است تا بتواند برای تیم ملی بازی کند و گلزنی کند. البته این سرمربی باتجربه نمی تواند توانایی های سردار و طارمی را نادیده بگیرد اما باید منتظر ماند و دید کالنووی در خط حمله تیم ایران چه ترکیب و سبکی را در پیش خواهد گرفت.

تشکیل مجدد زوج طارمی-آزمون، قرار گرفتن یکی از آنها در کنار شهریار یا استفاده از فوروارد تقلبی به فینیشر گزینه هایی هستند که می توان برای خط حمله 1402 ایران فکر کرد.

  وقتی سردار آزمون در آلمان تبدیل به یک شی می شود

دیدگاهتان را بنویسید