آیین تجلیل از موکب داران اربعین ۱۴۰۲ برگزار شد

آیین تجلیل از موکب داران اربعین ۱۴۰۲ با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، معاون سیاسی استاندار ایلام، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و… برگزار شد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج ایلام، محمد زارع مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان ایلام در آیین تجلیل از موکب داران اربعین ۱۴۰۲ با بیان اینکه در سال جاری اربعین متفاوتی نسبت به سال های گذشته رقم خورد اظهار داشت: دستگاه‌های بسیاری جهت برگزاری با شکوه کنگره اربعین پای کار بودند و بصورت شبانه روزی تلاش کردند.

وی با اشاره به مطلوب بودن روند جذب اعتبارات اربعین توسط استاندار خاطرنشان کرد: با تلاش نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام شاهد جهش قابل توجهی در حوزه فرهنگی نیز بودیم.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان ایلام در ادامه افزود: طی اربعین امسال در مرز مهران بیش از ۳۵ میلیارد تومان اعتبار توسط این ستاد هزینه شد.

وی با بیان اینکه در اربعین ۱۴۰۲ موکبی توسط این ستاد در مهران راه‌اندازی نشد خاطرنشان کرد: این ستاد امسال تلاش کرد ظرفیت خود را در اختیار موکب ها قرار دهد.

زارع ادامه داد: طول مدت دوران اربعین در سال جاری افزایش پیدا کرد اما با این وجود مردم و مسئولان با شوق پای کار بودند و خدمت گذاری به زائران به بهترین نحو ممکن انجام شد.

وی اظهار داشت: هرساله توسط این ستاد از تلاش های تعدادی از موکب داران تقدیر می شود که امسال نیز در این مراسم از تلاش های حدود ۶۰ موکب دار تجلیل می شود.آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید