ابلاغ پیام قدردانی امام هشتم (ع) به خادمان مردم عراق توسط خادمان رضوی ایران


ساعت: 11:27
تاریخ انتشار: 1301/06/24
کد خبر: 1897576

خادمان رضوی که نایب امام هشتم سلام الله علیه هستند با حضور در همایش پیاده روی از خدمات خالصانه و مردمی خادمان حسینی در عراق با اهدای شیرینی و نمک قدردانی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش «راه آرمان»، چند سالی است که همایش اربعین توسط مردم جهان آغاز شده و مردم عراق در مسیر نجف به کربلا، آنچه را که در یک سال پس انداز کرده اند، به اخلاص و اخلاص خرج می کنند. حمایت و همراهی زائر پیاده. .


33c9be63 8848 4e2c a1fc 1ae533b4c75e خبر خاکستری


1cd55e70 1ff2 4808 9416 ce39371df663 خبر خاکستری

و امسال نیز خادمان رضوی زیر نظر کاروانی به نام «سی لشکران ظهور» با مأموریت ویژه تشکر از خادمان مردم عراق، پا به خاک این کشور گذاشتند و با حضور در موکب ها و اهدای پرچم به بارگاه. رضوي ضمن نوراني كردن اين موكب هاي مردمي صميمانه، به آنها نمك و نمك هديه مي دهند.

در حالی که عراق میزبان امامان سوم، هفتم و نهم است، عشق و ارادت مردم عراق و کربلا ویژه امام هشتم است و بلافاصله پس از اربعین پیاده راهی مشهد می شوند تا شاهد شهادت این امام رئوف برای گذراندن در ایران باشند. .


bee19562 fa02 4874 ada6 8b7951964d4c خبر خاکستری


20014943 458f 40c5 ba8b 539187233996 خبر خاکستری

کربلا معدن عشق و آفرینش انسان است و مشهد در ایران معدن عطوفت و مهربانی است، زیرا امام رئوف به رضا معروف بود، زیرا هیچکس دست خالی از حرمش برنمی گردد و برای این امام عزیر خیر و نیکی است. بد، زشت و زیبا، با دین و بی دینی فرقی نمی کند و هر که بخواهد پاسخگو خواهد بود، هرچند این ویژگی همه امامان معصوم است، اما حضرت رضا در این امر عالی است.

  حکمرانی مجازی از ضروریات جامعه امروزی است

ایران و عراق دو کشوری هستند که در آن دو تن از امامان معصوم که با بی اعتنایی مسئولین به اعمال زشت و بدخواهی و دنیا طلبی آنان، عموم مردم را از درخشش بصیرت و سرچشمه انسانیت آن زمان و تا سقوط رژیم پهلوی دور نگه داشت. در ایران و رژیم بعث عراق این محرومیت را ادامه دادند، اما بلافاصله پس از بهار اسلامی و سقوط صدام، راه کربلا باز شد و پل قوی معنوی و فرهنگی بین دو کشور ایجاد شد.


همه ساله از اول صفر تا پایان آن که با شهادت امام حسین (ع) شروع و با شهادت امام رضا (ع) ختم می شود، ایران و عراق خادم یکدیگرند.

اربعین حسینی باعث شد که در آن روزها که پیاده روی آغاز شد، خادمان امام رضا (ع) به نمایندگی از امام رئوف عازم کربلا شدند و در هر کوی و برزن، موکب صمیمانه ای برای زیارت و زیارت پرچم برپا شد. بارگاه امام رضا (ع) از امام رئوف به خاطر چنین مهمان نوازی خالصانه و اهدای شیرینی و نمک تشکر می کنیم.

هادیمیار رضوی تنها با یک گل به پایان رسید. با تشکر از خدمات خالصانه و حضور مردم عراق در صحنه که باعث شد مردم عراق تمایل بیشتری برای رسیدن به عبادت امام رئوف داشته باشند.

علیرغم همه این تلاش ها نمی توان از خدمت کردی که افسرانش بی نام و نشانی هستند و به نام ارباب حسین مزین شده اند تشکر کرد، باید گفت; این حسین کیست که همه عالم دیوانه اش هستند؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید