اجرای طرح آبرسانی به 89 روستای استان زنجان در محدوده طرح غدیر

ساعت: 11:48
تاریخ انتشار: 14/01/1400
کد خبر: 1786299

این خبر را رئیس مرکز پیشرفت و توسعه سپاه استان زنجان اعلام کرد

جلال گورکانلو رئیس ستاد توسعه و احیای سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: عملیات اجرایی طرح آبرسانی 89 روستای استان زنجان در قالب طرح غدیر به زودی آغاز می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ جلال گورکانلو امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; وی گفت: به مناسبت هشتمین هفته بسیج پروژه هایی توسط قرارگاه پیشرفت و توسعه سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان افتتاح و یا به بهره برداری می رسد.

وی از تجهیز 26 مدرسه در منطقه کارا پشتلو به تجهیزات ورزشی خبر داد و گفت: تفکیک سرویس های بهداشتی دو مدرسه ارمغان ها و مشکین شهر توسط اردوگاه پیشرفت و آبادانی انجام می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: تامین آب شرب روستای ارگاوان روستای کارا پشتلو، محوطه سازی مدرسه شهید عباس تیموری روستای خلیج بهرام، احداث کانال و پل مقابل امام زمان(عج) مسجد حسین (ع) روستای خلیج بهرام از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ادامه داد: تجهیز دبستان شهید عباس تیموری و درمانگاه روستای خلیج بهرام به تجهیزات پزشکی و اداری یکی از خیرین استان زنجان از برنامه های هفته بسیج است.

قرقانلو با اشاره به بهره برداری از آب روستای قرختلو گفت: همزمان با هفته بسیج برنامه های فرهنگی، آموزشی، درآمدی، اشتغالزایی و کلاس های آموزشی برگزار می شود.

وی یادآور شد: برگزاری کلاس های آموزشی برای ارتقای مهارت های کشاورزان و دامداران، برگزاری نشست های سبک زندگی اسلامی برای دانش آموزان و اولیای دانش آموزان در مسابقات ورزشی از دیگر برنامه های هفته بسیج است.

  گیاهان مفید برای خونریزی بینی

این مقام مسئول از شناسایی منابع آبی موجود در روستاهای هدف قرارگاه توسعه و عمران زنجان در قالب طرح صنعتی غدیر خبر داد و گفت: با شناسایی منابع آب شرب و کشاورزی برای 89 روستا پروژه و عملیات اجرایی آنها در نظر گرفته شده است. به زودی آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید