اجرای موفقیت آمیز ممیزی اپراتور تجهیزات و بندر در بندر شهید باهنر


ساعت: 09:04
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۶/۲۲
کد خبر: 1897009

محمد حسینی تختی از اتمام موفقیت آمیز ممیزی و بررسی میدانی و اسنادی تجهیزات و بندر اپراتور بندر شهید باهنر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ حمیدرضا محمد حسینی تختی مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر در گفت و گو با خبرنگار هرمز گفت: این ممیزی با موفقیت در بندر شهید باهنر مطابق با اهداف عملکردی و رعایت استانداردهای عملیات بندری توسط اداره کل بندر شهید باهنر انجام شد. اپراتورهای شرکت های بندری و ارزیابی استانداردهای مرتبط با منابع انسانی.

وی افزود: این ممیزی که هر ساله با حضور تیمی از کارشناسان سازمان بنادر و دریانوردی انجام می شود، عملکرد تجهیزات بندری، ظرفیت و توانمندی اپراتورهای شاغل در بندر و همچنین فنی را مورد ارزیابی قرار می دهد. و توان عملیاتی نیروی انسانی مستقر در این بندر را می دهند.

مدیرکل بنادر شرق هرمزگان به مزایای انجام این ممیزی ها برای رفع نواقص و نواقص احتمالی اشاره کرد و اظهار داشت: در صورت عدم مغایرت با چک لیست های بررسی شده جهت انجام و پیگیری اقدامات اصلاحی، نقاط قوت و ضعف برنامه ها احصاء می شود. و پس از برنامه ریزی جهت رفع آن تهیه و ارائه می گردد.

باید بگویم؛ موقعیت دسترسی آزاد به آب، مجاورت با اضلاع جنوبی خلیج فارس، ارتباط با کریدور شمال – جنوب از طریق شبکه جاده ای بین المللی و همچنین ورودی مناسب برای پهلوگیری انواع شناورها از مزیت های شهید است. بندر باهنر. این بندر با قدمت 50 ساله در حال حاضر دارای 12 اسکله است.

  کنگره نکوداشت مرحوم آیت الله سید سعید حکیم برگزار می شود

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید