استقرار جمهوری اسلامی مهمترین دستاورد انقلاب بود


ساعت: 10:30
تاریخ انتشار: ۱۳۰۰/۱۰/۱۱
کد خبر: 1804377

سردار توکلی گفت: استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب بود که پس از پیروزی موفق شد قانون کشور را بر اساس احکام قرآن و اسلام آماده کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سردار حبیب الله توکلی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: هر ساله در دهه فجر تجدید میثاق ملت ایران با ائمه انقلاب و آرمان های شهدا برای تداوم انقلاب است. خودش شکست خورد.

وی افزود: 43 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد و نبرد ملت ایران با نظام سلطه و استکبار ادامه دارد، اما در این سال ها ملت پیروز، وفادار و وفادار ایران همواره چشمگیر بوده است. پیشرفت در همه زمینه ها.»

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: ملت ایران از زمان پیروزی انقلاب اسلامی در همه عرصه ها با وحدت و همدلی پیروی از ائمه انقلاب موفق بوده و اجازه اغتشاش و اغتشاش را نخواهد داد. پیشرفت کشور

سردار توکلی با اشاره به دستاوردهای انقلاب گفت: استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب بود که توانست قانون کشور را بر اساس موازین قرآن و اسلام آماده کند. پس از پیروزی به شهدایی که برای برافراشته نگه داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران جان خود را از دست دادند.

وی گفت: در آن سال ها دشمنان نمی خواستند جمهوری اسلامی ایران شکل بگیرد، اما امروز می بینیم که هژمونی آمریکا شکسته شده و نفوذ گفتمان انقلابی در نتیجه تشکیل جبهه اسلامی حاصل می شود. مردم آزادیخواه در سراسر جهان.”

  ائتلاف سعودی 203 بار آتش بس در الحدیده را نقض کرد

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: ملت ایران پرچمدار مبارزه با استکبار است و صدای مظلومان در سراسر جهان شنیده می شود، ایران به عنوان مدافع مظلوم ایستاده و با استکبار و دشمنان روبروست.

سردار توکلی گفت: در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و علیرغم همه تلاش‌های دشمنان، اما ملت ایران با قدرت در راستای اهداف و آرمان‌های انقلاب حرکت می‌کند. توطئه می تواند حرکت پرشتاب انقلاب اسلامی را متوقف کند.»

وی گفت: تهدیدهای دشمن نمی تواند اراده ملت ایران را تحت تاثیر قرار دهد و مردم این راه را ادامه می دهند و با بیرون راندن آمریکا از منطقه شاهد جشن بزرگ پیروزی خواهیم بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید