استقلالی ها در ورزشگاه خاطره انگیز آجارلو

استقلالی ها در ورزشگاه خاطره انگیز آجارلو

طبق اعلام کادر فنی تیم استقلال، شاگردان ساپینتو در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری به ترتیب به مصاف تیم های داماش تهران و هوادار خواهند رفت.

در روزهای گذشته و پس از اعلام این خبر، محل برگزاری این دو دیدار در تهران همچنان مشخص نبود، اما با اعلام مسئولان تیم های رقیب استقلال، مشخص شد که این دو دیدار در ورزشگاهی برگزار می شود. زمانی باشگاه سابق مصطفی آجارلو با نام پاس بود. او در این دیدار یک دیدار برگزار کرد و قهرمان لیگ برتر ایران شد.

بر این اساس آبی پوشان استقلال روزهای پنجشنبه و جمعه (23 و 24 مردادماه) در ورزشگاه شهید دستگردی منطقه اکباتان تهران میزبان تیم های داماش و فن خواهند بود.

لازم به ذکر است؛ استقلال بعد از این دو بازی دیگر تا شروع لیگ برتر بازی دوستانه ای برگزار نخواهد کرد. شاگردان ساپینتو در هفته اول بیست و دوم لیگ برتر تهران میزبان سپاهان خواهند بود. آخرین دیدار این دو تیم در هفته بیست و پنجم لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید. تک گل استقلال در آن بازی را محمد دانشگر در ورزشگاه نقش جهان به ثمر رساند که احتمالا جمعه آینده با پیراهن سپاهان به مصاف تیم سابقش خواهد رفت.

  واکسیناسیون تاج و تخت نمونه ای از تفکر بسیجی حاکم بر مسئولان کشور بود/ فرهنگ ناگسستنی انقلاب به پاسداشت ارزش ها پشت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید