استقلال گول گرمای بازار و انتقام پرسپولیس 2 را خورد

استقلال فریب طمع و انتقام بیرانوند و درویش را خورد

سرمربی سابق تیم استقلال با یادآوری ماجرای جدایی بیرانوند از پرسپولیس و انتقال به استقلال که انجام نشد، یادآور شد: مشخص بود که بیرانوند قرار نیست از پرسپولیس برود. این «لباسشویی» بود که در گذشته اتفاق افتاده بود. مدیریت استقلال نباید وارد این بازی می شد. کاملاً مشخص بود که بر اساس قوانین نقل و انتقالات ایران، بیرانوند به استقلال نمی رسد. بازاریابی و انتقام بیرانوند مدیر برنامه های آن و رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بودند. این ضعف مدیریتی بود که استقلال اسیر شد و زمان زیادی را در نقل و انتقالات از دست داد. تبعات آن پس از امضای قرارداد بیرانوند و استقلال بیشتر نمایان شد.

استقلال چوب در طول فصل نادیده گرفته می شود

وی با اشاره به اینکه رقبای استقلال در نقل و انتقالات بسیار خوب عمل می کنند، خاطرنشان کرد: سپاهان در نقل و انتقالات بهتر از همه تیم های لیگ برتری عمل کرده است. تراکتور و گلگهار سیرجان نیز مانند سپاهان ساختار باشگاهی دارند و برنامه های تدارکاتی را نیز خیلی زود آغاز کرده اند. پرسپولیس مهره هایی را که در قهرمانی اش موثر بوده حفظ کرده و بر اساس نیاز خود بازیکن جذب می کند. رقبای استقلال در فصل نقل و انتقالات نه یک قدم، بلکه چندین پله از این تیم جلوتر هستند. مدعیان قهرمانی کوتاه نمی آیند و قدم های بعدی را برمی دارند و اگر استقلال امروز شروع کند باز هم دردسرهای زیادی خواهد داشت. مطمئن باشید شلختگی هایی که در طول فصل رخ داد، بارها به استقلال ضربه می زند. من نیت خوبی برای استقلال ندیدم و شاید آنها می خواهند این تیم به ورطه نابودی کشیده شود.

  سیگنال منفی برجام به بازار ارز/ پیش بینی جالب قیمت دلار در روزهای آینده

نکونام، باید مثل یک مرد دست به کار بشی

طالبی در واکنش به صحبت های جواد نکونام پس از بازی تدارکاتی استقلال با پیکان یادآور شد: نکونام زمانی برای استقلال بازی می کرد و در دوران مربیگری کم و بیش از شرایط استقلال آگاه بود و قطعا می دانست که مشکلات همیشه با استقلال است. اینکه مسائل و مشکلات این روزهای استقلال زیاد شده دلیل نمی شود که او طوری صحبت کند که هواداران احساس کنند احتمال جدایی او وجود دارد. نکونام باید مردونه سر کار بایستی و دنبال بهانه نباشی. او نباید آنقدر وجود مشکلات را در ذهنش افزایش دهد که به فکر فرار باشد. مشکلات عدیده استقلال از زمانی که نکونام سرمربی شده است به پایان نرسیده است، او باید با مشکلات مبارزه کند. همانت ساپینتو که تا روز آخر ماند و همیشه از شانس قهرمانی تیمش می گوید.

سیاست تاج به ریشه فوتبال ما ضربه می زند

سرمربی سابق استقلال در خصوص قانون سقف بودجه باشگاه های لیگ برتری و اینکه مهدی تاج گفته انتقال بازیکنان بزرگ به باشگاه های عربستانی سیاسی است و برای توسعه گردشگری این کشور است، تصریح کرد: این قانون مزخرف است و منجر می شود. به نابودی انگیزه باشگاهی که در تمام دنیا منسوخ شده است باشگاه ها باید بر اساس درآمد و بودجه خود برنامه ریزی کنند. سقف بودجه شرایط را برای باشگاه ها پیچیده می کند. دنیا در حال تکامل است و ما راه را اشتباه می رویم. جدا از مشکل گردشگری که یک موضوع اجتماعی و اقتصادی است، سطح کیفی بازیکنان عربستانی نیز بسیار بالاتر است زیرا کلاس های مختلف بازیکنان در کلاس جهانی آنها را سریعتر به فضا می آورد. سیاست هایی که تاج و همکارانش برای فوتبال ما انجام می دهند به ریشه های این ورزش حمله می کند زیرا به روح ورزش مربوط نمی شود.

  خوشحالم رئیس جمهور به زودی به وعده خود عمل کرد/ امیدواریم در دولت سیزدهم اتفاقات خوبی برای قهرمانان بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید