استقلال 8 میلیارد تومان به کدام بازیکن پیشنهاد داده است؟

ما می گوییم خالدآبادی و سایر بازیکنان گران هستند. با صحبت این بازیکن در جلسه مثلا می گوید 20 میلیارد اما مسئولان ما می گویند می توانید 8 میلیارد بگیرید؟ طوری حرف می زنند که انگار دور می شوند و حتی به پشت سر هم نگاه نمی کنند. حالا چهار بازیکن را به من بگو و من می روم آنها را بیاورم. تکمیل شد چه کسی باید مسئول باشد؟”

به نظر می رسد بازیکن مورد نظر یکی از بازیکنان فصل گذشته استقلال باشد. جواد نکونام در گزینه اول درخواست بازیکنان فصل گذشته از باشگاه استقلال را پس داد. بازیکنانی مثل سید حسین حسینی، محمدحسین مرادمند، عارف غلامی و سعید مهری.

در این میان محمدحسین مرادمند به اردوی استقلال بازگشت و سعید مهری نیز با حضور در اردو با جواد نکونام صحبت کرد و این یعنی بازیکنی که پیشنهاد 8 میلیاردی دریافت کرده نه محمدحسین مرادمند بوده و نه سعید مهری. بازیکنی که استقلال با 8 میلیارد می خواهد احتمالا عارف غلامی یا سید حسین است. دو فوتبالیستی که هنوز در تمرین آبی پوشان آفتابی نرفته اند.

استقلال در این فصل بازیکنان زیادی را از دست داد. محمد محبی – مهدی قیدی – رافائل سیلوا و … بازگشت سیدحسین و عارف به ترکیب همچنان بلاتکلیف است و باشگاه نتوانسته بازیکن خارجی را به ترکیب اضافه کند.

  گزارش اطلاعاتی آمریکا: ایران در تولید پهپادهای ارزان و موثر در جهان پیشرو است

دیدگاهتان را بنویسید