اسماعیلی فر با این حرکت دچار مشکل شد

روز جدید :

خبرگزاری ایرنا: پس از پایان لیگ بیست و سوم و قهرمانی پرسپولیس در این رقابت ها، خبرهایی مبنی بر توافق علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی فر با تراکتورسازی منتشر شد و فصل آینده پیراهن این تیم را بر تن خواهند کرد. خبری که هیچ یک از سه بازیکن آن را تکذیب نکردند و حرفی از عدم توافق با تیم تبریزی نزدند.

اسماعیلی فر با این حرکت دچار مشکل شد

چند روز پیش خبری مبنی بر علاقه دانیال اسماعیلی فر برای بازگشت به پرسپولیس منتشر کردیم. او حتی چندین روز از مدیران پرسپولیس درخواست کرد تا در این راستا تصمیم نهایی را بگیرند. گفته می شود او یکی از بازیکنان مورد نظر مدیران پرسپولیس است و با توجه به اینکه یکی دو فصل ضعیف را پشت سر گذاشته، به دنبال استفاده مجدد از او هستند.

اختلاف اسماعیلی فر با پرسپولیس مالی نیست و ربطی به مبلغ قرارداد ندارد. تنها مانع همکاری طرفین باز هم قراردادی است که این مدافع راست با تراکتورسازی امضا کرده و حتی ادعا می شود به حسابش پول واریز شده است. رضا درویش چند روز پیش تاکید کرد که شاید مشکل اسماعیلی فر و بیرانوند حل شود اما باید دید تراکتور از جدایی اسماعیلی فر خوشحال می شود یا او باید یک فصل در پیراهن تراکتور بازی کند؟