اشتباه بزرگ جواد نکونام در استقلال؟

اشتباه بزرگ جواد نکونام در استقلال؟

صدیق ورمرزیار درباره شرایط بد استقلال در نقل و انتقالات و نگرانی هواداران این تیم گفت: مسلما استقلال شرایط بسیار بدی را تجربه می کند و عملکرد ضعیف باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی باعث عقب افتادن آبی ها از دیگر مدعیان شده است. حثیر در بدترین زمان ممکن به استقلال آمد و زمان برای سر و سامان دادن و رفع مشکلات رو به پایان بود. به نظر من مشکلات استقلال از کسانی است که برای این تیم تصمیم می گیرند و انتخاب های اشتباهی که برای استقلال انجام می شود دلیل اصلی شرایط بد این تیم است.

وی ادامه داد: استقلال برای انتخاب سرمربی زمان زیادی را از دست داد و پس از انتخاب نکونام، این باشگاه مدیرعامل نداشت و کاری انجام نشد و فرصت های زیادی به دلیل بلاتکلیفی مدیران باشگاه و تعدادی از بازیکنان از دست رفت. مورد توجه ستاد فنی قرار گرفتند، جدید بود، به استخدام تیم های دیگر درآمدند. الان هم پنجره باشگاه بسته است و مدیریت باشگاه نمی تواند کار مثبتی انجام دهد.

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال در واکنش به جدایی محیبی و کایدی بازیکنانی که نکونام بر حفظ آنها تاکید داشت، گفت: جدایی این دو بازیکن که در فصل گذشته جزو تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال بودند قطعاً باعث خواهد شد. به تیم آسیب بزند همچنین بازیکنان استقلال در خط دفاع وضعیت خوبی ندارند. راه سیلوا از هم جدا شد و عارف گلمی هم شرایط خاصی ندارد. با این اوصاف باید گفت که عملکرد استقلال در نقل و انتقالات تا اینجای فصل بسیار ضعیف بوده است و امیدوارم در فرصت باقی مانده مدیران باشگاه حرکتی انجام دهند و بازیکنان بزرگ و تاثیرگذاری را به ترکیب اضافه کنند.

  افزایش تولید طلای سرخ در گیلان

ورمزیار با بیان اینکه نکونام از عملکرد مدیران باشگاه در روزهای اخیر در خصوص بلاتکلیفی استقلال انتقاد کرد، خاطرنشان کرد: نکونام بازیکن استقلالی است و قطعا سرمربی استقلال شد تا تیمش موفق شود و امیدوارم اینطور نبوده باشد. آمدن او به تیم در این شرایط تصمیم درستی است. شرایط نکونام در استقلال بسیار سخت است. او در ابتدای کار با تیمی ناقص کار کرد، تعدادی از بازیکنان مهم استقلال رفتند و از طرفی بازیکنان جدیدی جایگزین آنها نشد. اکثر تیم ها تمرینات خود را با ترکیب کامل آغاز کرده اند و اردوهای خارج از کشور برگزار می کنند اما وضعیت استقلال به شدت بد است و امیدی به آینده نیست.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که «از استقلال و نکونام در لیگ بیست و دوم چه انتظاری باید داشت؟»، تصریح کرد: شکی نیست که استقلال همیشه باید قهرمانی را هدف قرار دهد، اما باید منطقی و منطقی باشد و انتظارات ناروا از آنها نباشد. تیم. او با توجه به مشکلات و کاستی هایی که قبل از شروع فصل با استقلال مواجه بود، بر اساس داشته های آبی پوشان از این تیم انتظار داشت. به نظر من بالی فعلا استقلالی برای پرواز ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید