اضافه شدن یک برزیلی به شاگردان یحیی؟!

هالدآبادی سهمیه بزرگسالان محسوب نمی شود و به همین دلیل گزینه مناسبی برای تیم های لیگ برتری محسوب می شود. پس از مذاکرات متعدد با پرسپولیس، سرانجام کانون هواداران اعلام کرد که با تخفیف یک میلیاردی، مبلغ قرارداد خالدآبادی 11 میلیارد خواهد بود. اگرچه خود یحیی گل محمدی از جذب خالدآبادی حمایت می کند اما مشکلی دارد که می تواند در طول فصل به پرسپولیس آسیب بزند. ماجرا از این قرار است که خالدآبادی دروازه بان شماره یک تیم ملی است و به دلیل حضور در اردوها و مسابقات تیم ملی می تواند مسابقات مختلفی را از دست بدهد. پرسپولیس برای جذب این دروازه بان باید هزینه زیادی بپردازد و اگر نتوانند در مواقع نیاز از او استفاده کنند، خرید این دروازه بان عملا بی فایده خواهد بود.

با توجه به حضور دروازه بانی مثل بیرانوند قطعا خالدآبادی بازی های زیادی نخواهد داشت. این دروازه بان می تواند در صورت مصدومیت یا محرومیت بیرانوند به پرسپولیس کمک کند و اگر خالدآبادی در زمانی که تیم به او نیاز داشته باشد در دسترس تیم ملی باشد، برای پرسپولیس مفید نخواهد بود و یحیی و تیمش آسیب زیادی خواهند دید. . با تمام این اوصاف، اولویت اول یحیی و پرسپولیس همچنان خالدآبادی است و با وجود پیشنهاد همزمان استقلال، قرمزها به جذب این دروازه بان ملی پوش نزدیک می شوند. با این حال طبق شنیده ها اگر به هر دلیلی حرکت خالدآبادی رد شود، پرسپولیس به دنبال جذب یک دروازه بان خارجی است.

از منابع موثق مطلع شدیم که وسلی ننکا، مربی دروازه بان های برزیلی پرسپولیس به این دروازه بان 21 ساله برزیلی خوشش آمده و او را به مدیران پرسپولیس پیشنهاد داده است. قیمت این دروازه بان برزیلی بسیار کمتر از خالدآبادی است و از نظر اقتصادی به نفع پرسپولیس خواهد بود. جذب این دروازه بان برزیلی کار سختی نیست و در صورت تایید یحیی، هماهنگی های لازم برای خرید او انجام می شود.

  خبر برکناری معاون دادستان تهران تکذیب شده است

دیدگاهتان را بنویسید