اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور در مورد زمان پایان تبلیغات انتخاباتی

ستاد انتخابات کشور با انتشار پیام شماره 5 اعلام کرد: تبلیغات کاندیداهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در ساعت 08:00 روز پنجشنبه مورخ 7/4/1303 پایان می یابد و پس از آن هرگونه فعالیت تبلیغاتی ممنوع می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج


، ستاد پیش از انتخابات کشور با انتشار آگهی شماره 5، به اطلاع می رساند: تبلیغات نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ساعت 8:00 روز پنجشنبه مورخ 04/07/1303 خاتمه یافته و هرگونه فعالیت تبلیغاتی پس از آن ممنوع است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشورمتن پیام ستاد انتخابات کشور که ظهر امروز (چهارشنبه 15 تیر 1403) منتشر شده است به شرح زیر است:

نام خدا

به اطلاع ملت شریف ایران اسلامی رسید، بر اساس ماده «66» قانون انتخابات ریاست جمهوری، تبلیغات نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ساعت 8 صبح روز پنج شنبه مورخ 7/9/9/7 به پایان می رسد. 04/1403 و هرگونه فعالیت تبلیغاتی پس از آن ممنوع است.

لذا از کلیه کاندیداها، احزاب، گروه های سیاسی، هواداران و آحاد مردم محترم تقاضا می شود پس از پایان مهلت تبلیغاتی و در روز رای گیری از حمل هرگونه اقلام تبلیغاتی علیه نامزدها خودداری نمایند. یا از نمادهای تبلیغاتی (مانند تصاویر، بروشورها و غیره) خودداری کنید.


آیا این خبر مفید بود؟