اعتراض هواداران پرسپولیس به حضور استقلالی در این باشگاه

روز جدید :

برترین: چند ماه پیش احسان حیدری شهباز به عنوان معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس منصوب شد. این اتفاق اعتراض هواداران استقلال را برانگیخت. چرا که حیدری در تیم مدیریتی آبی ها زیر نظر حجت کریمی همین سمت را داشت و هواداران آن تیم معتقد بودند حالا او می تواند به راحتی اسناد محرمانه باشگاهشان را در اختیار پرسپولیسی ها قرار دهد.

اعتراض هواداران پرسپولیس به حضور استقلالی در این باشگاه

به عنوان مثال یکی از هواداران استقلال در کانال ایکس نوشت: انتصاب احسان حیدری به عنوان معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس احتمالا نشان می دهد که اخبار محرمانه باشگاه استقلال در چند ماه اخیر کجا منتشر شده است. شک نکنید این انتخاب برای گرفتن امتیاز از استقلال و شاید از مدت ها قبل برنامه ریزی شده بود.

حالا این روند 180 درجه تغییر کرده و این بار بازیکنان پرسپولیس حیدری را به خیانت متهم کرده و مدعی شده اند که او خودسرانه قرارداد جدیدی را به علیرضا بیرانوند اضافه کرده و باعث فسخ دروازه بان تیمشان شده است.

اعتراض هواداران پرسپولیس به حضور استقلالی در این باشگاه

به عنوان مثال، کاربری به نام Redland در شبکه X می نویسد: باشگاه باید توضیح دهد
یکی اخراج شد و یکی عوض شد
احسان حیدری شهباز پیش از این در استقلال کار می کرد و اخراج شد
نباید آن را ساده انگاشت
خیانت در اعطای تمدید و فسخ قانونی؟!؟!
چند بار گفتیم مستقل نباش
ما احتمالا پرونده را از دست خواهیم داد.

معتبه همچنین مدعی است: جالب است بدانید احسان حیدری شهباز که بدون نظر مدیرعامل و هیات مدیره پرسپولیس قرارداد بیرانوند را تمدید کرده بود، پیش از این معاون حقوقی استقلال بود که امروز برکنار و شکایت کرد.

هادی از مسئولان پرسپولیس درخواست پیگیری کرده و می گوید: جایی که او مهر و امضای باشگاه و مدیرعامل را گرفت و با چه کسانی در پشت صحنه سر و کار داشت، چیزی است که باشگاه باید ردیابی کند.

اعتراض هواداران پرسپولیس به حضور استقلالی در این باشگاه

اما امروز هومان هدایتی، سرپرست جدید دپارتمان حقوقی باشگاه پرسپولیس در این باره توضیح داد: اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه وضعیت بیرانوند را رصد می کنند، همچنین طوماری را در کمیته وضعیت اتحادیه فوتبال ثبت کرده ایم و به بیرانوند ابلاغ شده و منتظر جلسه کمیته وضعیت هستیم. از نظر حقوقی مطمئنم باشگاه پرسپولیس در این مورد ذی نفع شناخته می شود. بیرانوند 5-6 روز دیگر فرصت دارد تا به اطلاعیه کمیته اخلاق پاسخ دهد. این دروازه بان یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و وضعیت قراردادش در اختیار هیئت مدیره و مدیرعامل است.

هدایتی در ادامه بیان کرد: موارد مطرح شده در فضای مجازی در روزهای اخیر مبنی بر اینکه یکی از عوامل باشگاه بدون اطلاع مدیران، بند فسخ قرارداد بیرانوند را اضافه کرده است صحت ندارد. در قرارداد او بند فسخی وجود نداشت و در الحاقیه فقط عنوان شده بود که پس از پایان مسابقات و ظرف 15 روز باید درخواست های خود را دریافت کند که این کار نیز انجام شد.