اعلام زمان تسویه مطالبات تناسب حقوق بازنشستگان

اعلام زمان تسویه مطالبات تناسب حقوق بازنشستگان

نعمت الله ترکی در مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان گفت: تا سال 1398 بخشی از حقوق بازنشستگان تعدیل شد و مابقی مطالبات مربوط به نیمه دوم سال 98 است و مطالبات 1400 و 1401 نیز در ما وجود دارد. برای حل و فصل آنها قبل از سپتامبر برنامه ریزی کنید.

پرداخت مطالبات ناشی از طبقه بندی فرهنگیان بازنشسته

وی با بیان اینکه در بین فرهیختگان آموزش و پرورش حدود یک میلیون مستمری بگیر وجود دارد، تصریح کرد: رتبه بندی معلمان از سال 1400 شروع می شود که حدود 672 هزار نفر در این زمینه درخواست خود را دریافت کرده اند.

ترکی ادامه داد: دو یا سه گروه از رتبه بندی باقی مانده که تعدادی از آن ها 53 هزار نفر از سال 1400 و 63 هزار نفر از سال 1401 هستند. امسال از شهریورماه 80 هزار نفر در آموزش و پرورش بازنشسته می شوند و مطالبات آنها باقی است.

پرداخت معوقات بازنشستگان VMU قبل از سپتامبر

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: هم وزیر آموزش و پرورش و هم سازمان برنامه قول داده اند که در مردادماه رتبه بندی انجام شود و مطالبات بازنشستگان آموزش و پرورش محقق شود. در خصوص مطالبات مستمری بگیران نیروی دریایی ارتش که در فاصله سال های 1376 تا 1388 در تعارض بوده اند، این امر در اسفند ماه 1401 محقق شد که در این خصوص افزایش 1.15، احکام صادر شده و معوقات تا قبل از شهریور ماه سال جاری پرداخت می شود.

  اعلام آمادگی ایران و ونزوئلا برای ایجاد پارک مشترک

دیدگاهتان را بنویسید