افزایش نظارت و کنترل تردد وسایل نقلیه عمومی در مازندران

معاون حمل و نقل جاده ای مازندران اعلام کرد؛

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت: با آغاز سفرهای تابستانی، طرح نظارت و کنترل تردد وسایل نقلیه عمومی به منظور ارتقای ایمنی تردد در جاده های بین شهری از مازندران.

به گزارش خبرگزاری مازندران موج

مصطفی قدمی تصریح کرد: با آغاز فصل تابستان، تعطیلی مدارس و همچنین شرایط اقلیمی و جغرافیایی مازندران، انتظار می رود پذیرای گردشگران و مسافران بی شماری از اقصی نقاط کشور عزیزمان باشیم، از این رو نظارت ها و نظارت ها افزایش یافته است. کنترل حمل و نقل ناوگان حمل و نقل عمومی

وی ادامه داد: با توجه به تاثیر چشمگیر نظارت بر اجرای قوانین توسط کاربران جاده ای و همچنین پیشگیری و برخورد با تخلفات رانندگی، طرح نظارت و کنترل تردد وسایل نقلیه عمومی از ابتدای تابستان سال جاری برنامه ریزی و اجرا می شود.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت: طرح مذکور در حوزه اقدامات مورد انتظار با اولویت نظارت بر تردد وسایل نقلیه عمومی جاده ای و مشارکت تعاملی دستگاه های ذیربط اجرا می شود. ادارات و واحدهای شهرستان و ناحیه .

وی درباره اجرای طرح پایش و کنترل تردد خودروها تصریح کرد: این طرح در قالب پایش در محل و کنترل خودرو در دو سطح در پایانه های بار و مسافر با همکاری اتحادیه ها و انجمن های حمل و نقل و در جاده ها با همکاری راه ها است. و پشتیبانی پلیس راهنمایی و رانندگی انجام شد.آیا این خبر مفید بود؟