افشاگری نکونام از پدیده استقلال در ترکیبش؟

افشاگری نکونام از پدیده استقلال در ترکیبش؟

سبحان خاقانی را می توان یکی از بدترین بازیکنان فصل گذشته لیگ برتر دانست. در اولین روزی که ریکاردو ساپینتو هدایت استقلال را برعهده گرفت، در تمرینات رباط صلیبی خود را پاره کرد و حدود 8 ماه از میادین دور بود.

جوان استقلالی پس از گذراندن دوران نقاهت در پایان فصل توانست به میدان برود اما ابتدا به دلیل اختلاف با علی فتح الله زاده، سپس مدیرعامل و سپس به دلیل نظر ریکاردو ساپینتو، موفق به بازی نشد. برای یک دقیقه بازی در تیم استقلال تا یک فصل کامل دور از فوتبال. ماندن

این بازیکن که در زمان سرمربیگری یکی از جوانان مورد اعتماد فرهاد مجیدی بود و عملکرد خوبی در سال قهرمانی داشت، سال گذشته در سهمیه زیر 25 سال قرار داشت اما امسال با توجه به حذف این سهمیه نگرانی هایی به وجود آمد. به او. اگرچه گفته می شد او به دلیل سن و سالش از استقلال جدا می شود اما سهمیه ویژه باشگاهی سازمان لیگ توسط سبان استفاده شد.

حقانی که در سال 1388 از تراکتورسازی به استقلال رفت و سهمیه زیر 23 سال را پر کرد، یکی از بازیکنانی به حساب می‌آید که از آکادمی این باشگاه بیرون آمد و در استقلال ماندگار شد و به همین دلیل می‌تواند جزو 6 بازیکنی باشد که در اختیار دارند. سهمیه ویژه سازمان لیگ.بدون محدودیت سنی) پر شده است.

به همین دلیل خاقانی با انگیزه زیادی در تمرین استقلال حاضر شد و در کارش پیشرفت کرد. او امیدوار است پس از یک سال دوری از تیم استقلال بتواند نظر جواد نکونام را به خود جلب کند و مانند سرمربیگری مجیدی بار دیگر در جمع آبی پوشان به میدان برود.

  عکس/ برپایی خیمه عزاداری محرم در بارگاه امامزاده موسی مبارکه (علیه السلام)

دیدگاهتان را بنویسید