اقامه اولین نماز جمعه اسفند ماه در شهرستان های مازندران


ساعت: 13:47
تاریخ انتشار: 14/05/12
کد خبر: 1811029

رئیس شورای سیاسی ائمه جمعه مازندران اعلام کرد؛

حجت الاسلام محمد انتصاری گفت: نماز جمعه ششم اسفندماه در ۴۷ شهرستان مازندران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اقامه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ حجت الاسلام محمد انتظاری در گفت و گو با خبرنگار بلاغ; وی آخرین وضعیت اقامه نماز جمعه این هفته را در شهرهای مختلف مازندران اعلام کرد و گفت: .
وی گفت: اولین نماز جمعه اسفندماه برای سی امین هفته متوالی در تمامی شهرستان های استان برگزار می شود. وی افزود: طبق آخرین تصمیمات دیگر در شهرستان های استان نماز جمعه را اقامه نخواهیم کرد و اقامه نماز جمعه حتی در شهرهای قرمز و نارنجی به شرط اقامه نماز در فضای باز و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی نامحدود است. “
رئیس شورای سیاسی ائمه جمعه مازندران گفت: بر اساس تصمیم، نماز جمعه اقامه می شود مشروط بر اینکه نماز جمعه در شهرهای زرد در مساجد و در شهرهای نارنجی و قرمز در فضاهای باز در تمامی شهرهای کشور اقامه شود. استان؛ وی افزود: دعا در شرایط کنونی شیوع آمیکرون همانند ایام تاج است و رعایت کامل نکات بهداشتی حائز اهمیت است.
انتصاری خاطرنشان کرد: اقامه نماز جمعه این هفته 5 اسفندماه در تمامی شهرهای استان با وضعیت زرد (در مساجد) و همچنین شهرهای با وضعیت نارنجی و قرمز (در فضای باز با حداکثر 100 نفر در 40 دقیقه) نامحدود است.
وی در پایان گفت: نماز جمعه ششم اسفندماه در 47 شهر مازندران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی (طبق برنامه اختصاصی) اقامه می شود.
باید بگویم؛ نماز جمعه مرکز مازندران به امامت نماینده ولی فقیه در استان آیت الله محمدی لائینی اقامه می شود.

  دولت سیزدهم از موضع مذاکره عقب نشینی نکرد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید