اقتدار و امنیت ایران امروز به الگویی موفق در دنیا بدل شده است

سید حسن نصرالله در اربعین شهدای خدمت:

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی چهلمین روز شهادت حجت الاسلام رئیسی و یارانش، بار دیگر این ضایعه را به ملت ایران تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج


، سید حسن نصراللهدبیرکل حزب الله لبنان در این سخنرانی در مراسم چهلمین روز شهادت شهدای خدمت وی گفت: از طرف خود و از طرف مقاومت و مردم لبنان و تمامی حرکت های محور مقاومت، همبستگی، همدردی از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با شما صحبت می کنم. حضور رهبر کبیر انقلاب دم زیلا الشریف و حوزه های عملی آن و مسئولین محترم جمهوری اسلامی و یکایک ملت عزیز ایران و خانواده های عزیز و ارجمند ایشان را تسلیت عرض می نماییم.

وی به ترور دو فرمانده بزرگ اشاره کرد شهید سلیمانی و ابوالمهندس آن را قیام و قیام و حیاتی نو برای انقلاب اسلامی ایران و مقاومت و همه نهضتهای منطقه دانسته و آنها را برکت حکومت حکیمانه رهبر ایران دانسته است.

وی با اشاره به شهادت حجت الاسلام رئیسی گفت: ملت ایران الحمدلله با حضور مستقیم و نحوه برخورد با این حادثه و آرامش و ثبات در ایران الگویی برای همه جهان شده است. دشمنانی که در کمین بودند دیدند که ایران با همه شرایط سختی که دارد آرام، با ثبات و متحد است. جهان شاهد تدفین میلیونی شهید رئیسی، امیر عبداللهیان و سایر شهدا بود. این حضور گسترده و فراگیر پیامی قدرتمند برای دوستان و دشمنان داشت.

ادامه دارد


آیا این خبر مفید بود؟