اقدامات دولت آیت‌الله شهید رئیسی را نمی‌توان نادیده گرفت

استاندار شیراز:

فرماندار شهرستان شیراز با تاکید بر اینکه با گمراه سازی نمی توان از اقدامات سازنده دولت این شهید عزیز گذشت گفت: مردم نمی توانند با پیش بینی ها بازی کنند و چشم بر واقعیت ها ببندند.

به گزارش خبرگزاری موج فارس

لطف الله شیبانی فرماندار شیراز در نشست نمایندگان استاندار در شعب اخذ رای با بیان اینکه این روزها عده ای منکر اقدامات دولت رئیس جمهور شهید هستند، تصریح کرد: باید بسیار مراقب باشیم که درگیر نشویم. بیت مشترک «و هم لا یشورون».

نماینده عالی دولت در شهر شیراز با قدردانی از نیروهای اجرایی، نظارتی و امنیتی انتخابات در آن شهر گفت: با تشکر از زحماتی که کشیده اید و انشالله مرحله دوم این انتخابات برگزار می شود. انتخابات به درستی، امن و بدون همکاری شما برگزار خواهد شد و از حواشی جلوگیری خواهد شد.

وی با اذعان به سختی های برگزاری چهار انتخابات در 4 ماه گفت: عکاسی و فیلمبرداری در شعب اخذ رای به جز اکیپ های خبری صدا و سیما و اصحاب رسانه که دارای کارت دسترسی هستند ممنوع است.

وی افزود: ورود هر فردی به هر نامی بدون مجوز و کارت تردد به شعب اخذ رای ممنوع است و هیچ فرد یا گروهی به ظن تبلیغ مجاز به توقف و تجمع در اطراف شعب اخذ رای نیست.

فرماندار شهرستان شیراز با بیان اینکه در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری 840 شعبه اخذ رای در این شهرستان پیش بینی می شود، افزود: آمادگی و تلاش زیادی برای برگزاری این انتخابات صورت گرفته است که فرش قرمزی برای بالادستی است. حضور و مشارکت مردمآیا این خبر مفید بود؟