اقدام اروپا بستری برای اقدامات تروریستی علیه ملت ایران است/ عواقب این بازی خطرناک بر عهده اروپاست

ساعت: 13:46
تاریخ انتشار: 1301/10/30
کد خبر: 1923380

عضو کمیته راهبری مجلس خبرگان رهبری اقدام پارلمان اروپا برای قرار دادن نام سپاه در فهرست سازمان های تروریستی را محکوم کرد و گفت: این اقدام بستر و مجوزی برای اقدامات تروریستی علیه ایران است. ملت ایران و سپاه و عواقب این بازی هم خطرناک است و بستگی به آنها دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ آیت الله عباس کعبی، عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، اقدام پارلمان اروپا برای قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی را محکوم کرد و گفت: اروپایی ها و آمریکایی ها. آغازگر تروریسم بین المللی هستند و نمی توانند در قبال مبارزه با تروریسم موضع بگیرند.

وی با بیان اینکه آمریکا و اروپا داعش را ایجاد کردند و از آنها حمایت کردند، افزود: منافقینی که در سال های 60 و 61 ملیت ایران را از بین بردند و در واقع زمانی داعش بودند که داعش نبودند اما اکنون مورد حمایت آمریکا هستند و در اروپا هستند.

این نماینده مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داعش را نابود کرد و سوریه، عراق و منطقه از وجود این گروه تروریستی مورد حمایت اروپا و آمریکا پاکسازی شد و اگر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نبود. داعش به اروپا و آمریکا خواهد رسید.

اروپایی ها باید مسئولیت اقدامات خود را بپذیرند

آیت الله کعبی ادامه داد: اقدام اخیر اروپایی ها علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین اظهارات کذبی که پیش از این علیه سپاه بیان کردند، بستر و مجوزی برای اقدامات تروریستی علیه ملت ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. سپاه .

وی با تاکید بر اینکه اقدام پارلمان اروپا به نوعی اعلان جنگ است، گفت: اروپایی ها به عواقب موضع خود آگاه هستند و باید مسئولیت این موضع را در قبال ملت ایران و سپاه بپذیرند. اروپایی ها باید با این مبنا برای کشتن حاج قاسم که قهرمان مبارزه با تروریسم است و حق دارد مردم اروپا و آمریکا را مقصر بداند، شروع کنند. ابتدا آمریکایی ها علیه سپاه موضع گرفتند و این عامل اصلی شهادت حاج قاسم شد.

آیت الله کعبی تصریح کرد: فرض ما این است که اروپایی ها می خواهند علیه ملت ایران و سپاه پاسداران یک اقدام تروریستی انجام دهند و عواقب این بازی خطرناک که معادل اعلان جنگ با ملت ایران است بر عهده خودشان است.

بالاخره این عضو شورای خبرگان رهبری گفت: ملت ایران در منطقه و عرصه بین المللی ابتکار عمل را به دست می گیرد و فعالانه عمل می کند مگر اینکه از مواضع احمقانه خود خودداری کند.

  اولویت وزارت نفت استفاده از سوخت پاک در نیروگاه ها برای مقابله با آلودگی هوا است

دیدگاهتان را بنویسید