الهه کلائی: نماز و روزه واجب نداریم، گشت نماز و روزه نداریم/ صادق واعظ زاده: امام از دانشگاه همه چیز جامعه را می دانستند.

الهه کلائی: نماز و روزه واجب نداریم، گشت نماز و روزه نداریم/ صادق واعظ زاده: امام از دانشگاه همه چیز جامعه را می دانستند.

روز جدید : الهه کلائی و صادق واعظ زاده در نشست اساتید دانشگاه تهران با رئیس آن دانشگاه به بیان دیدگاه های خود در خصوص اتفاقات اخیر پرداختند.

الهه کولایی گفت: ما در کشور نماز و روزه واجب نداریم! تور نماز و تور روزه ثابت نیست. توانایی افراد برای وادار شدن به باور آنچه که با واقعیت ها و طبیعت انسانی مخالف هستند. هدف نظام کمونیستی اتحاد جماهیر شوروی این بود که مردم را از نظر ایدئولوژیک نه از مهدکودک، بلکه از شکم مادران تربیت کند، اما شکست خورد. انتخاب آزادانه زنان متأسفانه در کشور ما به رسمیت شناخته نشده است و امروز به ابزاری تبدیل شده است که تمام هستی انقلاب و نظام با آن عجین شده و زیر سوال رفته است. ما با سیاست های اشتباه خود آغوش خود را به روی دخالت و نفوذ خارجی باز می کنیم.

بعدها صادق واعظ زاده گفت: ببینیم امام چه فرمودند. امام همه چیز جامعه را از دانشگاه می دانست. صنعت، دولت، ادارات، فرهنگ. درسته. اگر دانشگاه نبود عسلویه شروع می کرد؟ همه از دانشگاه خارج شده اند. ما خودمان آنها را نمی بینیم. اینجا کار ما تمام نشده است.

  تصادف خونین در اتوبان بروجرد - خرم آباد; 3 نفر جان باختند و 3 نفر مجروح شدند

دیدگاهتان را بنویسید