امروز در جلسه شورای نگهبان مسعود پزشکیان حاضر شد

سخنگوی شورای نگهبان:

طحان نظیف از حضور رئیس جمهور منتخب در جلسه امروز شورای نگهبان خبر داد و بر لزوم همکاری و همدلی دو نهاد ریاست جمهوری و شورای نگهبان برای اعتلای ایران اسلامی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج


دکتر هادی طحنظیف، عضو وکالت و سخنگوی شورای نگهبان اطلاع داد که دکتر مسعود بزیکیان رئیس جمهور منتخب صبح امروز (چهارشنبه 29 تیر 1403) در جلسه شورای نگهبان حضور یافت.

دکتر طحناصف درباره این دیدار گفت: در این جلسه دبیر و اعضای شورای نگهبان ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب، برای ایشان در انجام این مسئولیت مهم آرزوی موفقیت کردند و اعضای شورا و رئیس جمهور منتخب به بحث و تبادل نظر پرداختند. در مورد مسائل مختلف کشور

وی با بیان اینکه پیام این نشست همدلی و همکاری بود، گفت: در این جلسه تاکید شد که آقای دکتر برزکیان اکنون رئیس جمهور کل ملت ایران است و همه نهادها و سازمان ها باید برای اداره کشور با ایشان همکاری کنند. . .

بلندگو شورای نگهبان وی ابراز امیدواری کرد با همکاری و همراهی همه مسئولان به ویژه رئیس جمهور منتخب گام های مهمی در جهت پیشبرد مشکلات کشور و پیشرفت ایران اسلامی برداشته شود.

باید بگویم؛ انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در دو مرحله در روزهای 17 و 15 تیر 1403 برگزار شد و دکتر مسعود بیزیکیان با کسب اکثریت آرا در مرحله دوم به عنوان نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.


آیا این خبر مفید بود؟