امروز در زمینه راداری و موشکی دستاوردهای بسیار ارزنده‌ای داشته‌ایم

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه مأموریت پدافند هوایی در بدترین شرایط آب و هوایی و پراکندگی جغرافیایی به صورت شبانه روزی در حال انجام است، اظهار کرد: آسمان امن ایران اسلامی مرهون مجاهدت و جانفشانی برادران ولایی و متعهد در مجموعه نیروی پدافند هوایی است.

وی افزود: همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، مقاومت و ایستادگی هزینه اش از تسلیم و قبول تحمیل دشمن کمتر است و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی این را به منصه ظهور رسانده اند و با اقتدار نیروهای مسلح، منطقه در امنیت کامل و مردم در این امنیت با آرامش و راحتی کامل زندگی می‌کنند.

الهامی با اشاره به دستاوردهای به روز پدافند هوایی در زمینه دفاعی و امنیتی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری تصریح کرد: اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران در منطقه نمونه و الگویی برایی سایر کشور هاست و امروز در زمینه راداری و موشکی دستاوردهای بسیار ارزنده‌ای داشته‌ایم که روز به روز با همت جوانان انقلابی، دانشمندان گرانقدر و تعامل و همکاری سایر نیروهای مسلح قطعاً این اقتدار بیش از پیش تقویت خواهد شد.

جانشین نیروی پدافند هوایی با بیان اینکه تلاش و جهاد شبانه‌روزی مرزبانان آسمان کشورمان در راستای آرامش و آسودگی خاطر شهروندان ایران اسلامی است، اظهار کرد: اگر امروز پدافند هوایی ارتش به رشد و تعالی رسیده، یقیناً این بالندگی و اقتدار مرهون همت و تلاش جوانان این مرز و بوم در عرصه‌های مختلف علوم پدافندی است.

وی خاطرنشان کرد: هوشیاری بالای کارکنان، استفاده از نیروی جوان و متخصص، آماده به کار بودن مداوم سامانه‌ها و تجهیزات راداری، موشکی و اشراف اطلاعاتی مناسب باعث شده است امنیت آسمان این منطقه راهبردی به خوبی تأمین شود.

الهامی رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا را مهمترین عنصر پیشرفت دفاعی کشور دانست و اظهار کرد: امروز به برکت خون شهدا و هدایت‌های راهگشای فرمانده معظم کل قوا با غلبه بر محدودیت‌های ظالمانه استکبار و با تکیه بر ظرفیت‌های دانشی داخلی و بهره برداری از سامانه‌های بومی، مقتدرانه از مرزهای هوای کشور صیانت و پاسداری می‌کنیم.

گفتنی است؛ جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه ضمن حضور در یادمان شهدای گمنام این منطقه پدافندی، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید