امنیت و صیانت از صندوق های رأی بعنوان یک اصل اساسی در دستور کار قرار دارد

استاندار فارس:

استاندار فارس با تاکید بر اینکه برگزاری چهار انتخابات در چهار ماه نشان دهنده نقش اساسی مردم در تعیین سرنوشت کشور است، خاطرنشان کرد: امنیت و صیانت از صندوق ها از اصول اصلی در دستور کار برگزارکنندگان انتخابات است.

به گزارش خبرگزاری موج فارس

محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در پایان جلسه ستاد انتخابات استان فارس با اشاره به تمهیدات انجام شده برای برگزاری دومین مرحله از چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان، ضمن تشکر از همکاران عزیز استانی که جمعه گذشته در دور اول این انتخابات شرکت کرد، گفت: فکر نمی کنم کشوری در دنیا باشد که در چهار ماه چهار انتخابات برگزار کرده باشد. این نشان دهنده نگاه جمهوری اسلامی به مردم و نقش مردم در تعیین سرنوشت خود است.

استاندار فارس با اشاره به اینکه بیش از 90 هزار نفر در قالب گروه های اجرایی، نظارتی و امنیتی برای برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تلاش می کنند، گفت: همانند انتخابات گذشته امنیت و حفاظت از صندوق های رای به خوبی انجام می شود. اصل اصلی او در دستور کار سازمان دهندگان انتخابات است.

وی با بیان اینکه بیش از 3 هزار و 500 صندوق رای در استان فارس مستقر است، افزود: هم امنیت حوزه ها و هم سلامت انتخابات همواره مورد تاکید بوده و این مهم روز جمعه آینده مورد توجه قرار خواهد گرفت.

ایمانیه با بیان اینکه تاکنون گزارشی مبنی بر تخلف در برگزاری انتخابات به اینجانب گزارش نشده است، خاطرنشان کرد: این امر نشان دهنده عزم جدی برگزارکنندگان انتخابات برای حفظ اصل بی طرفی و تحقق منویات مقام معظم رهبری است. که بودجه به سازمان دهندگان انتخابات سپرده شده است.

نماینده عالی دولت در فارس با تاکید بر اینکه به این بیانات حضرت امام خامنه ای به عنوان بیانیه ایمانی توجه می کنیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم نیز به همین ترتیب با رعایت اصل امر. بی طرفی، از رای مردم

وی ضمن درخواست حضور پررنگ‌تر فارس‌های استان در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری نسبت به دور اول، افزود: انتظار می‌رود فارس‌ها که مردمی فهیم، آگاه، دقیق و با تدبیر هستند، در تعیین سرنوشت مردم مشارکت خوبی داشته باشند. کشور خود را برجسته کرده و نقش و جایگاه ملی استان را حفظ کنند.آیا این خبر مفید بود؟