انتخابی غیرمنتظره برای سرمربی قرمزها

روز جدید :

خبروشی: محرم نویدکیا سه پیشنهاد ویژه دارد و بعید نیست فصل آینده او را روی نیمکت یکی از تیم های بزرگ لیگ برتر ببینیم.

انتخابی غیرمنتظره برای سرمربی قرمزها

محرم نویدکیا یکی از مربیان معروفی است که هنوز تصمیمی برای انتخاب تیمش برای فصل آینده ندارد. البته او علاقه مند به ادامه کار در رفسنجان است و شرایط سختی را به مدیران باشگاه تحمیل نکرده است. به همین دلیل در 48 ساعت آینده اگر مسی بتواند محرم را راضی کند در این تیم می ماند و در غیر این صورت به یکی از پیشنهادات او پاسخ مثبت خواهد داد. پیشنهاداتی که هر کدام جذابیت خاص خود را به ارمغان می آورد!

علاوه بر درخواست باشگاه گل گهر سیرجان که به صورت رسمی به نویدکیا ارسال شده است، دو تیم پرطرفدار و رقابتی نیز خواهان آن هستند. سرباز و تراکتور. اولی یکی از اعضای تیم جوانان محرم است و با وجود اختلافاتی که منجر به جدایی اش از نیمکت اصفهانی شد، هرگز حاضر به بازگشت به خانه قدیمی اش نشد. البته زردپوشان ابتدا باید انتصاب ژوزه مورایس را مشخص کنند اما اگر سرمربی پرتغالی قصد جدایی داشته باشد، کاپیتان و سرمربی سابق سپاهان اولین گزینه برای هدایت این تیم است.

از سوی دیگر تبریزی ها روز گذشته با نویدکیا تماس گرفتند و شرایط حضور او در تراکتور را جویا شدند و از او خواستند در صورت موافقت برنامه های خود را برای مدیران باشگاه ارسال کند. سرمربی فصل قبل مس رفسنجان هنوز جواب نهایی را برای رفتن به تراکتور ارسال نکرده است، اما بعید نیست اگر تبریزی بخواهد فصل را با گزینه ایرانی آغاز کند و نویدکیا با مس به توافق نرسد، او را ببینیم. روی نیمکت پرشور .