انتزاع نشدن فردیس از کرج صدای تاکسیرانی را هم درآورد/ تاخیر در انتقال پرونده رانندگان به مرکز شهر 2 سال بود.

ساعت: 12:29
تاریخ انتشار: 14/01/1400
کد خبر: 1786335

با گذشت چهار سال از استرداد فردیس از کرج، هنوز پرونده همه تاکسیرانان از سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج منتقل نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از تیتریکدر روزهای اخیر انتزاع فردیس از کرج صدای رانندگان تاکسی این شهر را نیز درآورده است.

در این وضعیت تاج گذاری و کندی کار، مجبور شدیم دوباره اسناد خانه، تحصیل، بدون تجربه بد و مدارک دیگر را آماده کنیم.

آقایان مسئول نگران نبودند و مدارک ما را توقیف کردند، 140 هزار تومان برای تهیه مدارک از قهوه خانه ها و 200 هزار تومان درخواست تاکسیرانان فردیس بود که در شرایط فعلی بار مازاد بر ما تحمیل شد. است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری فردیس در گفت و گو با خبرنگار تیتریک درباره این مشکل می گوید؛ متاسفانه چالش مد نظر تاکسیرانان کاملا درست است، فردیس 4 سال است که از کرج انتزاع شده است اما همه موارد از حمل و نقل کالا و مسافر به شهرداری کرج منتقل نشده است.

علی جابری افزود: همکاری خوبی با شهرداری کرج صورت گرفته و بر اساس مکاتبات انجام شده قرار شد تا 10 روز آینده پرونده تاکسیرانی سازمان حمل و نقل بار و مسافر به شهرداری فردیس منتقل شود. حل مشکلی که بر رانندگان تاثیر گذاشته است.

انتهای پیام/

  آزادسازی یارانه ها برای کاهش شکاف طبقاتی و برقراری عدالت اعمال می شود/دولت سیزدهم عملیات اقتصادی را در کشور راه اندازی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید