انتقاد از سوپراستار فرانسوی به خاطر رفتار بی ادبانه

پائولو دی کانیو از کیلیان امباپه به دلیل بی ادبی و بی احترامی به پاری سن ژرمن انتقاد کرد.

کیلیان امباپه اخیراً به قهرمان لیگ 1 اطلاع داده است که قصد دارد با پایان قراردادش در سال 2024، باشگاه را به صورت رایگان ترک کند. او در مصاحبه با فرانس فوتبال حتی از باشگاه، خریدهای اخیر آنها و به طور کلی لیگ فرانسه انتقاد کرد.

اظهارات امباپه در مورد باشگاهش مورد پسند پائولو دی کانیو، ستاره سابق وستهام یونایتد قرار نگرفت که هم باشگاه و هم این بازیکن را مقصر حادثه فعلی دانست.

دی کانیو در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا گفت: “پی اس جی برای قرار دادن خود در این موقعیت مقصر است. آنها بهای زیادی برای امباپه پرداختند و او را به یک برند جهانی تبدیل کردند. ما می توانیم در مورد اشتباهات پاری سن ژرمن صحبت کنیم، اما من فکر می کنم رفتار امباپه بی ادبانه و بی احترامی به این تیم است، زیرا او سال گذشته از باشگاه استفاده کرد و حالا می خواهد یک سال دیگر تا پایان قراردادش بازی کند و پس از آن عنوان بازیکن آزاد به پایان برسد. به رئال مادرید بروید

لئوناردو، مدیر ورزشی سابق پاری سن ژرمن نیز از شیطنت های این بازیکن فرانسوی راضی نیست و می خواهد امباپه هر چه زودتر این باشگاه را ترک کند. شش بازیکن پاری سن ژرمن از جمله دو خرید جدید نیز از برخی اظهارات امباپه انتقاد کردند و از باشگاه شکایت کردند.

در حالی که امباپه می خواهد در سال 2024 باشگاه را ترک کند، پاری سن ژرمن در حال بحث در مورد تمدید قرارداد او برای یک سال دیگر است یا خیر. چرا که از دست دادن رایگان بازیکنی در حد و اندازه امباپه تاثیر مالی منفی بر باشگاه خواهد داشت.

  فضای گفتگوها بسیار جدی است

دیدگاهتان را بنویسید