انتقاد دختر شهید سلیمانی از عملکرد زاکانی

انتقاد دختر شهید سلیمانی از عملکرد زاکانی

معاون حمل و نقل شهرداری تهران روز گذشته در صحن علنی شورای شهر تهران گزارشی از برنامه های جاری ارائه کرد.

در همین حال نرگس سلیمانی، رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران نیز انتقاداتی را مطرح کرد.

نرگس سلیمانی در نشست دیروز حمل و نقل گفت: در حوزه حمل و نقل زمینی در حال حاضر 3 اتوبوس و 3 کابین سال ها در پارکینگ اتوبوس ها پوسیده اند و صندلی های این اتوبوس ها بوی نو می دهد. شهر. این چه سیستمی است که از این اتوبوس ها استفاده نمی کند اما می خواهد اتوبوس برقی با تکنولوژی پیشرفته وارد سیستم حمل و نقل کند؟

وی در خصوص حوزه قراردادها افزود: در این زمینه ادعایی وجود دارد. اتهام را می گویم، زیرا تا امروز با وجود درخواست های صریح، تذکرات پی درپی و سؤالات مشخص، قرارداد محکم و مشخصی برای تأیید ارائه نشده است. با وجود اینکه تقریباً یک ماه پیش حضور داشتند، من درخواست قراردادها را کردم. تا زمانی که قراردادها برای بررسی به ما ارائه نشود و خط تولید به بهره برداری نرسد، نمی توانیم گزارش نظارت دقیق خود را به مردم بدهیم. شما مدعی بودید که برای واردات خودرو با بخش خصوصی قرارداد دارید. این قرارداد کجاست؟ قرارداد 1000 دستگاه اتوبوس با آقاب افشان 9 ماه تاخیر داشته اما یک اتوبوس از محل این قرارداد تحویل نشده است. شما مدعی قرارداد 500 اتوبوس برقی هستید که تایید نمی شود، چون قرارداد را به شورای شهر تهران، کمیته حقوقی و نظارت و سوال مطرح شده ارائه نکرده اید. وقتی از یک شرکت 500 اتوبوس برقی می خرید، باید یکی را به شما تحویل دهد. گفتند یک دستگاه تحویل داده شده است. این دستگاه به چه ترتیبی کار می کند؟ به این نکته اشاره کنید یا ادبیات خود را اصلاح کنید. با فرض بستن قرارداد با یک کشور خارجی، چند اتوبوس متناسب با اقلیم تهران ارسال شود. این مشکل مشهود نبود و نشانی از اتوبوس برقی برای شهر تهران در گمرک دیده نمی شد.

  امیدوارم در جام ملت ها شرکت کنم

نرگس سلیمانی یکی از اعضای شورای شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار همگان با اشاره به اینکه تا به نتیجه نرسیده از موضوع خود منصرف نمی شود، تاکید کرد: اظهارات، پرسش ها و استیضاح اهرم های رصد است که مشاوره شهر در دسترس است ما به دنبال این هستیم که در حوزه حمل و نقل در تهران اتفاقی بیفتد و مردم را از شرایط بحرانی خارج کنیم. در حال حاضر تهران نیاز به اقدام عاجل در زمینه حمل و نقل اولیه به ویژه اتوبوس دارد. برنامه چهارم و بودجه شهرداری نشان می دهد که شرایط برای اتفاقات خوب فراهم است.» وی در پاسخ به این سوال که از پاسخ قانع نیستید، آیا به این راه ادامه می دهید؟ وی گفت: قطعا مسیر را ادامه می دهم تا در بحث موضوع به نتیجه برسم.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که احتمال استیضاح شهردار تهران وجود دارد؟ وی تاکید کرد: اگر شهرداری نتواند به سوالی پاسخ دهد اسراف است. امیدوارم که بتواند به این سوال پاسخ دهد. در حال حاضر آقای زاکانی نیز در شورای دولت حضور دارند و انتظار داریم این توانمندی ایجاد شده برای مدیریت شهری به سرعت تمام شود. آن هم در حمل و نقل و برای مردم تهران. با تمام مشکلات و خرابی ها امیدواریم مشکل به آنجا نرسد. چه آقای زاکانی و چه شخص دیگری که شهردار تهران است، اولویت این است که کار خود را به درستی انجام دهد تا مشکلات مردم حل شود. ما نباید شهر را به مشکلات سیاسی و شخصی آلوده کنیم. فرقی نمی کند که اصلاح طلب باشد یا اصولگرا، شهردار تهران باید به برنامه ها پایبند باشد.» حالا که نرگس سلیمانی از موضوعی که مطرح کرده راضی نیست، باید منتظر ماند و دید که آیا این موضوع به نتیجه می رسد یا خیر. استیضاح شهردار تهران در دفاع از حقوق عمومی شهروندان پایتخت یا شهردار تهران قبل از رسیدن به این مرحله به اعضای شورای شهر تهران پاسخگو می شود.

  پیشنهاد ازدواج بازیگر زن ایرانی به یک مرد رده بالا! عکس

دیدگاهتان را بنویسید