انجام 6000 بازرسی از اصناف خراسان شمالی در طرح هدفمندی یارانه ها / تشکیل 9 مورد احتکار در استان


ساعت: 11:27
تاریخ انتشار: 14/01/01
کد خبر: 1840537

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان صمت خراسان شمالی اعلام کرد؛

علی وفاها با اشاره به اینکه با اجرای طرح هدفمندی یارانه ها، نظارت بر بازار همچنان تشدید می شود، گفت: طی این دو هفته 6250 بازرسی با حضور 100 تیم در سراسر استان خراسان شمالی و نظارت ادامه یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ علی وفاکا معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصرتراک گفت:

وی ادامه داد: در این ایام 100 تیم بازرسی در استان خراسان شمالی فعالیت های نظارتی را آغاز کردند که 70 تیم در مرکز استان و 30 تیم در شهرستان ها فعال بودند.

وفاه خواه افزود: گفتنی است 743 فقره تخلف اقتصادی در بازارهای استان طی دو هفته گذشته در استان تشکیل و در حال رسیدگی است.

این کارمند یادآور شد: از مجموع پرونده ها 49 مورد مربوط به انبارها، 41 مورد مربوط به عدم اظهار موجودی و 9 پرونده مربوط به خزانه داری است.

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی افزود: طرح تشدید نظارت بر بازار استان از 18 اردیبهشت ماه آغاز شده و امروز نیز ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: در این مدت بیشترین تخلفات شامل عمده فروشی، بدون احتساب قیمت، تحویل غیرحضوری و عدم اعلام موجودی بوده است.

این مقام مسئول بیان کرد: طرح تقویت نظارت بر بازار برای نظارت بر فعالیت واحدهای صنعتی، تجاری و توزیعی در سراسر استان در دست اجراست و بازرسان اداره کل صنعت، معدن و تجارت، بازرسان مالکیت صنعتی، جهاد کشاورزی را در بر می گیرد. بازرسان اتاق اصناف سراسر استان نیز در این جهاد حضور دارند.

  یک علامت سوال مستقل در لیست اسکاتلندی ها

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: شهروندان در سراسر استان در صورت مشاهده هرگونه اختلال اقتصادی می توانند با شماره تلفن 124 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید