انواع مواد مخدر به میزان ۱۱۷۰ کیلوگرم در مرزهای جنوب شرقی کشف شد

فرمانده مرزبانی فرجه:

سردار گودرزی فرمانده مرزبانی فراجا از شکست قاچاقچیان و کشف یک هزار و 170 کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزبانان استان سیستان و بلوچستان در مرزهای جنوب شرقی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج


سردار احمدعلی گدرزی فرمانده مرزبانی فاراژ وی از ناکامی قاچاقچیان و کشف یک هزار و 170 کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزبانان استان سیستان و بلوچستان در مرزهای جنوب شرقی خبر داد.

وی در تشریح این خبر گفت: مرزبانی سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی حوزه امنیتی مطلع شد که قاچاقچیان با استفاده از سه نوع خودرو قصد دارند مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از آن سوی مرز وارد کنند. .

وی افزود: مجاهدان مرزی با هدایت عملیاتی و پشتیبانی در مسیرهای تردد احتمالی قاچاقچیان کمین های هدفمند انجام داده و شاهد کشته شدن قاچاقچیان حامل محموله مواد مخدر به داخل کشور بوده اند.

سردار گدرزی تصریح کرد: قاچاقچیان مواد مخدر که از رویت ماموران غافلگیر شده بودند قصد فرار از منطقه را داشتند که با اتخاذ شگردهای عملیاتی مناسب از سوی ماموران مرزی نتوانستند به اهداف شوم خود و مرزبانان دست یابند. یک تن و 170 کیلوگرم مواد مخدر از جمله; 970 کیلوگرم تریاک، 100 کیلوگرم حشیش و 100 کیلوگرم شیشه کشف کردند.

وی گفت: با وجود اینکه در این عملیات یک دستگاه خودرو تویوتا و دو دستگاه موتورسیکلت توقیف شد، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر شده و تلاش مرزبانی برای دستگیری سایر عوامل این پرونده ادامه دارد.

فرمانده مرزبانی مرزبانی با قدردانی و تشکر از زحمات و تلاش های مرزبانان گفت: مجموعه مرزبانی با اشراف اطلاعاتی و حضور در تمامی نقاط مرزی کشور اجازه نمی دهد قاچاقچیان و متخلفان نظم و امنیت احساس امنیت کنند. و با آرامش در هر نقطه و در سایه این امنیت مردم عزیزان می توانند با آرامش به کارهای روزمره خود بپردازند.آیا این خبر مفید بود؟