اهدای ۹۰۶ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند کمیته امداد استان اصفهان

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان اعلام کرد؛

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: در سال جاری تاکنون 906 دستگاه جهیزیه به ارزش 30 میلیارد و 800 میلیون تومان به نیازمندان اهدا شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری اصفهان موج


کریم زارع با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: تسهیل در امر ازدواج جوانان، تامین جهیزیه و مایحتاج اولیه نیازمندان از دغدغه های مهم این موسسه است که با کمک خیرین و در سال های اخیر انجام می شود. ، هیچ فردی وجود ندارد که دریافت جهیزیه پشت برنامه قرار نمی گیرد.

وی با بیان اینکه بسترسازی برای ازدواج آسان رویکرد این نهاد برای حمایت از جوانان بی بضاعت است، ادامه داد: از ایام عید سعید غدیر خم تا آغاز ماه محرم 505 سری جهیزیه شامل پنج فقره اقلام مهم حیاتی انجام شد. به ارزش 15 میلیارد و 921 میلیون تومان با کمک خیرین تامین می شود که به افراد نیازمند اهدا می شود.

این کارمند گفت که سری 401 قبلا مهریه وی برای آغاز زندگی مشترک جوانان نیازمند تحت حمایت افزود: با توجه به اینکه محل سکونت هر یک از روس های تحت حمایت در استان گسترده است، اقلام جهیزیه برای تحویل در اختیار ادارات اجرایی استان قرار دارد. خانواده های متقاضی در این مدت.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با تاکید بر اینکه بسترسازی برای مشارکت خیرین در حوزه کمک به نیازمندان باید با سازوکار مناسب فرهنگ سازی و توسعه یابد، گفت: این نهاد به فعالیت های حمایتی خود برای تسهیل ازدواج جوانان در استان ادامه می دهد. در موارد بعدی با هدف پوشش، انتظار می رود با کمک خیرین و گروه های قدرتمند جامعه، خدمات ارائه شده با قوت بیشتری ادامه یابد.آیا این خبر مفید بود؟