اولین واکنش عبدالکریم حسن به خبر جدایی اش از پرسپولیس

روز جدید :

تاپ فوتبال: ماجرای جدایی عبدالکریم حسن، مدافع قطری پرسپولیس از این باشگاه، دیروز تیتر یک اکثر رسانه های بومی بود. رسانه های قطری روز گذشته گزارش دادند که حسن با باشگاه الاوکرای این کشور قرارداد رسمی امضا کرده است.

اولین واکنش عبدالکریم حسن به خبر جدایی اش از پرسپولیس

در حالی که این خبر اولین بار توسط رسانه موثق الکاس منتشر شد، سایر رسانه های قطری نیز آن را به طور گسترده منتشر کردند. اما رسانه هایی مانند الرایه این انتقال را قطعی ندانستند و از نزدیک بودن عبدالکریم حسن به الوکره خبر دادند. با این حال اکثر رسانه های قطری از قطعیت جدایی این تیم از پرسپولیس و پیوستن به الوقره خبر دادند.

این در حالی است که حسین بادامکی معاون ورزشی باشگاه در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس این موضوع را تکذیب کرد و از قرارداد این مدافع 30 ساله برای یک فصل دیگر با پرسپولیس خبر داد. در همان زمان حتی این خبر در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس حاضر است رضایت عبدالکریم را برای پیوستن به هر تیمی که بخواهد با 800 هزار یورو به خدمت بگیرد، صادر کند.

با تمام این اوصاف این مدافع قطری در گفت وگویی کوتاه با سایت فوتبالی رسما اعلام کرد که از پرسپولیس با این باشگاه قرارداد دارد.

اولین واکنش عبدالکریم حسن به خبر جدایی اش از پرسپولیس

حسن در پاسخ به این سوال که اخبار متفاوتی مبنی بر انتقال او به تیم الوکرا وجود دارد و برخی رسانه های قطری آن را قطعی می دانند، گفت: من یک بازیکن حرفه ای هستم و با پرسپولیس قرارداد دارم. این روزها شایعات زیادی به گوش می رسد.

با این شرایط می توان نتیجه گرفت که جدایی عبدالکریم حسن و پیوستن او به الوکرا هنوز اتفاق نیفتاده و زمانی این انتقال رسمی خواهد شد که باشگاه از پرسپولیس پس از دریافت مبلغ مورد نظر، رضایت نامه ای را صادر کند. حسن به تیم درخواستی اش. در غیر این صورت این مدافع قدرتمند قطری فصل آینده در پرسپولیس بازی خواهد کرد.