اکران جدید در استقلال؟ داستان «مم. b چیست؟

اکران جدید در استقلال؟  داستان «مم.  b چیست؟

صحبت های جنجالی اخیر جواد نکونام و ذکر فردی با مخفف «میم. ب» باعث شد خیلی ها چشمشان را به تاریخ این روزهای استقلال باز کنند، یکی از این افراد «امیررضا واعظی آشتیانی» است که امروز در صداوسیما ادعا می شود پای «میم. ب یا همان «بچه» به استقلال باز شده است.

واعظی آشتیانی گفت: اتفاقاً باید از این آقایی که امروز در برنامه ای از من نام برد، بپرسید تا به حال چند بار به استقلال آمده اید و رفته اید و کی شما را آورده است؟ آقای فتح الله زاده شما را آورد و در استقلال چه کردید؟ در مورد اثرات خود از این سفرها صحبت کنید!

وی افزود: برخی حافظه تاریخی ندارند و فراموش کرده اند که اولین «میم» آقای فتح الله زاده بوده است. ب را ​​آورد و او را مشاور جوان معرفی کرد، البته این آقا مسئول دفتر ما در وزارت صنعت بود، اما بار اول نیاوردم، مهم ترین نکته این است که؛ باید هزینه کنیم. برای هرکسی که ما به 20 سال رساندیم؟اگر یکی را آوردی و اسمش را رستم گذاشتی و حالا می ترسی صداش کنی، مشکل توست، آیا این مرد در زمان ما اینقدر قدرت داشت، اینها حرف نیست، آنهایی که اینها را می گویند کارها باید به عملکرد خودشان نگاه کنند و بعد دیگران را مقصر بدانند، این نه عدالت است و نه اخلاق، اینها همه پیش بینی است.

مدیرعامل سابق استقلال گفت: امروز در شبکه 5 بودم و گفتم استقلال باید آرام باشد و از درون آرامش او را به هم نزند و حرفی نزند که عواقبی داشته باشد. چیزهایی را بگویید که به آنها فکر می کردید.

واعظی آشتیانی گفت: طرح چه مشکلی را برای این مشکلات حل کرد؟ وقتی فرق مشکل و مشکل در گروه را نمی دانند و آقای «میم. ب- می دانند چگونه آن را تا آخر بخوانند. وقتی سرمربی تیم درباره «میم. «ب» صحبت می کند و مدیر عامل را برمی گرداند. در این مرحله آقای «میم. ب- چه تخریبی وجود دارد؟ ای کاش این سخنان بیهوده عمدا بود، اما هوشمندانه نیست و باعث می شود که بسیاری از حرف ها گفته شود و به مسائل زیربنایی پرداخته نشود.

وی در خصوص مفقود شدن قرارداد جواد نکونام گفت: در استقلال گذشته مد بود هر مدیری برود پرونده ها را دستش بگذارد و بگیرد. همین اتفاق افتاد. آنها نشان می دهند که در این باشگاه زندگی شخصی وجود ندارد و اخلاق حرفه ای برخی از کارکنان زیر سوال است. نمونه آن افشای قرارداد ساپینتو است که امروز رسانه ای شده است. شاید این قرارداد از فدراسیون بیرون آمده و شاید ایجنت به او داده باشد.

این مدیر در پایان گفت: اکنون متسابقان از اتفاقات استقلال سوء استفاده می کنند و برای جلوگیری از این اتفاق باید آرامش را حفظ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید