ایران از گزینه های روی میز جبهه مقاومت در صورت حمله احتمالی به لبنان خبر داد

نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل تهدیدات رژیم صهیونیستی برای حمله به لبنان را جنگ روانی توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری موج


، نماینده ایران در سازمان مللمستقر در نیویورک، پیامی را در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی X منتشر کرد و نسبت به یک حمله گسترده هشدار داد اسرائيل به لبنان به یک جنگ تمام عیار تبدیل خواهد شد.

در این پیام آمده است: اگرچه ایران تبلیغات رژیم صهیونیستی برای حمله به لبنان را جنگ روانی می داند، اما در صورت حمله نظامی تمام عیار، جنگی ویرانگر به وقوع خواهد پیوست. همه گزینه ها از جمله مشارکت کامل در تمام جبهه های مقاومت روی میز است.

نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد پیش از این در پیامی در این شبکه مجازی نوشته بود که هرگونه تصمیم غیرمنطقی رژیم اشغالگر اسرائیل که از سال 1948 بر تخریب زیرساخت های لبنان و منطقه اشغالی نظارت داشته است، منطقه را وارد جنگی جدید خواهد کرد. .

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در نیویورک اعلام کرد: هرگونه تصمیم غیرمنطقی رژیم اشغالگر اسرائیل برای نجات خود می تواند منطقه را وارد جنگی جدید کند که نتیجه آن تخریب زیرساخت های لبنان و همچنین منطقه اشغالی خواهد بود. 1948. این جنگ قطعاً یک بازنده نهایی خواهد داشت و آن رژیم صهیونیستی است. جنبش مقاومت حزب الله توانایی دفاع از خود و کشورش لبنان را دارد. شاید زمان آن رسیده است که این رژیم نامشروع را با دستان خودمان نابود کنیم.


آیا این خبر مفید بود؟