این تیم ملی پرسپولیس روز جدیدی خواهد بود

محمدحسین کنعانی زادگان اکنون به هدف شماره یک نقل و انتقالات تبدیل شده است. این مدافع ملی پوش ایرانی که دو فصل در لیگ قطر حضور داشت، حالا در کنار پیشنهادات خارجی خود، تراکتورسازی، پرسپولیس و سپاهان لیگ برتر ایران را به عنوان مشتریان جدی می بیند.

با جذب شجاع خلیل زاده، مهدی شیری و سعید آقایی شاید یکی از جذابیت های لیگ اضافه شدن کنعانی ها به این بازیکنان برای تکمیل ترکیب خط دفاعی تبریزی باشد اما او حالا سپاهان را مشتری خود می بیند و به طور جدی هم دنبال می کند. مذاکره با پرسپولیس

پرسپولیسی ها که همچنان در حال مذاکره با گیورگی گلسیانی هستند و قرارداد دلاری این مدافع گرجستانی برای آنها تبدیل به یک چالش شده است، با توجه به پیشنهاد 600 هزار دلاری گلسیانی، او بدش نمی آید زوج خط دفاعی تیم ملی را در ترکیب خود داشته باشد. فصل ضمن اینکه مشکل قرارداد دلاری و پیشنهاد این مدافع گرجستانی او را از روند مذاکرات دور کرد.

این تیم ملی پرسپولیس روز جدیدی خواهد بود

محمدحسین کنعانی زادگان، ملی پوش سابق پرسپولیس که یکی از پیشنهادات جذابش حضور در لیگ امارات است آخرین روند مذاکراتش با پرسپولیس را دنبال می کند. جایی که باید منتظر ساعت های باقی مانده برای نهایی کردن این سوال باشید.

  عکس لو رفته از مراسم عروسی لاله اسکندی

دیدگاهتان را بنویسید